Szoftvermérnök gyakornok - Budapest, XIII. kerület (WHC021123) - Diákmunka

WHC Diák Iskolaszövetkezet

Budapest, XIII. kerület

Partnerünk egy energiagazdálkodási vállalat, amely a világ 175 országában 99.000 embert foglalkoztat. Olyan energiahatékony megoldásokat kínál, amelyek segítenek ügyfeleinek a villamos, hidraulikus és mechanikus energia hatékony, biztonságos és fenntartható felhasználásában.

Feladatok:

    • Aktív részvétel a termékfejlesztés különböző fázisaiban (tervezés, kódolás és tesztelés)
    • Részvétel a csapat napi tevékenységeiben a csapat szoftverfejlesztési folyamatainak megfelelően
    • Az előírt minőségi, biztonsági és architekturális elvek alkalmazása a tervezés, kódolás és egyéb fejlesztési tevékenységek során
    • Szoros együttműködés a vezető fejlesztőkkel és a termékcsapattal a fejlesztési folyamatok segítése érdekében

    • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív/passzív)
    • Folyamatban lévő tanulmányok technológia/mérnöki/matematika területen
    • Kiváló angol kommunikációs készség (szóban és írásban egyaránt)
    • Heti minimum 24 óra vállalása
    • Szereti a kihívásokat, "Meg tudom csinálni, meg fogom csinálni" hozzáállással.
    • Pozitív, proaktív mentalitású csapatjátékos
    • Erős analitikus és problémamegoldó készség
    • Korábbi szoftvermérnöki, front-end technológiákban (JavaScript, CSS, HTML5), illetve Python vagy más programozási nyelv használatában szerzett tapasztalat előnyt jelent

Egyéb információ

Dolgozz Te is a LEGJOBB MUNKAHELYEN!

Amit kínálunk

    • Br. 1700 Ft-os órabér
    • Havi br. 20.000 Ft cafetéria
    • Home office munkavégzés
    • Rugalmas, tanulmányokhoz illeszthető munkaidő
    • Támogató csapat
    • Szakmai gyakorlati helyet is le tudunk igazolni

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka