Szoftverfejlesztő

VS Fejlesztési Stúdió Kft.

1149 Budapest, Pósa Lajos utca 51.

Biztosított eszközök
Workstation Monitor (2 db) Mobiltelefon
Csatlakozz hozzánk

pozícióba!
A magyar tulajdonban lévő Vision-Software cégcsoport 25 éve fejleszt vállalatirányítási és webáruházi rendszereket. A saját fejlesztésű Octopus 8 ERP Rendszer egy olyan általános és szektorfüggetlen ügyviteli megoldás, amely a vállalkozások alapfolyamataitól kiindulva, egészen a mérlegbeszámoló elkészítéséig biztosít hatékony támogatást.
Több mint negyven fejlesztőt és szakértőt foglalkoztatunk, szoftvereinket közel ezer elégedett felhasználó használja nap, mint nap. Webáruházaink napi összforgalma eléri a negyedmilliárd forintot.

Főbb feladatok, munkák:

  • Interface-ek fejlesztése az OCTOPUS 8 ERP Rendszerhez
  • Együttműködés a rendszerszervezőkkel, szoftvertervezés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú programozói végzettség
  • Objektum orientált programozási ismeret
  • C# tapasztalat
  • Web szolgáltatások, SOAP / REST API ismeretek
  • XML / JSON
  • Megbízhatóság és precizitás
  • Logikus gondolkodás, gyors problémamegoldás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Vállalatirányítási rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat, különösen pénzügy/számvitel, vagy raktárlogisztika területen
  • Windows szolgáltatások
  • MS-SQL ismeretek és tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, környezettudatos csapatot
  • Rugalmas munkaidőt, Home Office lehetőséget
  • Családias légkört
  • Motiváló és értékkövetett jövedelmet
  • Személyre szabott béren kívüli juttatásokat
  • Szakmai támogatást, egyéni képzési és fejlődési lehetőségeket
  • Prémiumrendszert és rendszeres visszajelzést a munkádról
  • Csapatépítő rendezvényeket, családi programokat és társadalmi felelősségvállalást

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

A "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk fényképes önéletrajzod!