Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész forgalmazója és a közép-kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata. Közel 30 éves sikeres működésünkből külön büszkeség számunkra, hogy 2016-ban megkaptuk az "Év Magyar Vállalata" elismerést a Figyelő Top200 rangsorában, valamint 2017-ben a Forbes gazdasági magazin szerint a 12. legértékesebb magyar tulajdonú cég vagyunk. Saját fejlesztésű vállalatirányítási rendszerünkkel és autóalkatrész kereső programunkkal a magyar cégek között is kiemelten innovatívnak számítunk. A kereskedelmi szegmensben egyedülállóan modern informatikai infrastruktúrával rendelkezünk, ezáltal széleskörű fejlődési és tanulási lehetőséget biztosítunk a munkatársaknak.

Cégünk BUDAPESTI KÖZPONTJÁBA (XIII. kerület) az alábbi pozícióba keressük új munkatársunkat:

Szoftverfejlesztő (ERP)

A Te feladataid:

  • Részvétel a vállalat saját fejlesztésű vállalatirányítási rendszerének (ERP) fejlesztésben
  • A fejlesztői specifikációk szerint kódolás agilis környezetben
  • Tárolt eljárások, backend és frontend kódok készítése, beépítése
  • A vállalat gazdasági, logisztikai, kereskedelmi területeinek megismerését követően, az adott üzleti funkció szoftver oldali támogatása
  • Együttműködés a szoftverfejlesztési csapat többi munkatársával a napi operatív munkában

Amit Tőled elvárunk:

  • Szakirányú főiskolai vagy egyetemi diploma
  • Legalább 1 év fejlesztési tapasztalat valamilyen objektum orientált programozási nyelven (C, C++)
  • Vállalatspecifikus fejlesztői környezet megismerése és alkalmazása
  • MS SQL ismeret
  • Önálló, igényes munkavégzés, rendszer szemlélet
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Előny:

  • Vállalatirányítási rendszer fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • C# programozási nyelv ismerete
  • Verziókövető rendszerekben való jártasság
  • Dokumentáció szintű angol nyelvtudás (nyelvvizsga nem szükséges)

Amit Neked kínálunk:

  • Bérsáv: tapasztalattól függően havi bruttó 550.000-900.000 Ft + mobiltelefon +laptop
  • Professzionális munkakörülmények, modern fejlesztői környezet
  • Hosszú távú perspektíva
  • Fiatalos, összetartó, szakmailag magas szinten képzett csapat

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1139 XIII. Frangepán utca 55-57.

LÉPJ A KÖVETKEZŐ SZINTRE VELÜNK, CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.