A jövő biztonsága – biztos jövő! A Knorr-Bremse Rail Systems Budapest hazánkban és a világon is vezető szerepet tölt be a vasúti fékrendszerek területén. A mi fékünket használja a körúti villamos és a csúcstechnológiás japán Shinkansen nagysebességű vasút is. Kiemelkedünk a magyarországi gépipari vállalatok közül azzal, hogy nálunk a teljes gyártási folyamat megtalálható, a fejlesztéstől a szoftveres vezérlésen át a megvalósításig. Ehhez lelkes és fejlődni vágyó munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Szoftverfejlesztő (Tesztpad építés)

Az újonnan kialakuló Tesztpad építő csoportunkba keressük leendő munkatársainkat!

Ezek lesznek a feladataid

  • Csapatunk szoftverfejlesztőjeként fő feladatod az alkalmazások, illetve alkalmazás kiterjesztések készítése lesz a megadott követelmény specifikációk alapján
  • Emellett a követelmény specifikációk készítését is rád fogjuk bízni
  • Feladatod lesz még az elkészített kódok dokumentálása
  • Fontos, hogy szeress csapatban dolgozni, hiszen szorosan együtt fogsz majd működni a saját és társterületek kollégáival

Amik szükségesek a feladataid ellátásához

  • Jelentkezz hozzánk, ha felsőfokú műszaki végzettséged van
  • Legalább 3 év hasonló területen szerzett tapasztalattal rendelkezel
  • A pozíció betöltéséhez fontos a LabVIEW rendszer átfogó ismerete
  • Emellett a kommunikációs protokollok és ipari buszok ismerete is elengedhetetlen
  • Vállaltunk hivatalos nyelve az angol, így fontos a magabiztos nyelvtudás

Miért válassz minket?

  • Versenyképes jövedelem
  • Kihívást jelentő feladatok
  • Folyamatos fejlődés egy jó hangulatú csoportban

Még nagyobb esélyed van, ha

  • Ismersz verzió kezelő rendszereket (TortoiseSVN)
  • Rendelkezel PLC programozásban szerzett tapasztalattal
  • Van NI termékismereted
  • Beszélsz németül is

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1238 Budapest, Helsinki út 105.

Jelentkezz még ma! Regisztrálj pár lépésben megújult karrierportálunkon, töltsd fel önéletrajzodat és küldd el jelentkezésedet!