Silveria Kft.
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Szoftverfejlesztő

Főbb feladatok, munkák:

    SQL alapú szerver-kliens termelés nyomkövető alkalmazás fejlesztésében való részvétel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Alapos C# ismeret, OOP szemlélet
    • Szerver-Kliens applikációk fejlesztésében szerzett tapasztalat
    • MS SQL Server 2012/2014/16 ismerete
    • UWP, XAML ismeret
    • Legalább 3 év releváns munkatapasztalat
    • Angol nyelvismeret, írás, olvasás, szövegértés szintjén

Amit kínálunk:

    • Motiváló, magas jövedelem
    • Előrelépési, fejlődési lehetőség
    • Jó munkahelyi légkör, segítőkész kollégák,
    • Magyar tulajdonú bővülő vállalati háttér
    • Hosszú távú, biztos munkahely

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

6034 Kecskemét, Wéber Ede utca

A "Jelentkezem" gombra kattintással kérjük csatolja magyar nyelvű önéletraját.