SZOFTVERFEJLESZTŐ CSAPATUNKAT BŐVÍTJÜK!

KIK VAGYUNK? A Production Solutions részleg az EDAG Hungary Kft.-hez tartozva a legnagyobb független autóipari mérnöki tervezőiroda, az EDAG Engineering AG része. Gyártóberendezések tervezésével foglalkozunk és tudásunkkal, kompetenciánkkal részesei vagyunk a fejlesztési folyamat támogatásának.

MIVEL FOGLALKOZUNK?
Szükségünk van olyan kollegákra, akik velünk gondolkodnak és cselekednek. Nálunk azt a munkát végzed, amiben a legjobb vagy. Nálunk egészséges és családi hangulatban tudsz dolgozni. Nálunk otthon érezheted magad.

Akit keresünk:

Szoftverfejlesztő senior

Amit kérünk tőled:

  • informatikai vagy ezzel összefüggő, lezárt tanulmányaidról a végzettséget igazoló okleveledet vagy az ezzel egyenértékű dokumentumaidat, és min. 3 év szoftverfejlesztői tapasztalatodat
  • gyakorlati ismereteidet a .NET/WPF Desktop-applikációkkal, vagy: C#, JAVA, .NET
  • SCRUM/DevOps-os tudásodat
  • VisualStudio-beli és SCM-Tools-os (mint az SVN/GIT) tapasztalatodat
  • rugalmasságodat, kreativitásodat
  • önálló és felelősségteljes munkavégzési elszántságodat és csapatban együttműködési hajlandóságodat
  • kommunikációképes német- vagy angoltudásodat

További előnyöket jelentenek:

  • C++ és Python-tudásod
  • projekttapasztalatod az autó-/gépgyártás területen
  • MySQL/Oracle-jártasságod
  • CAD/PDM (CATIA, NX, Teamcenter)-gyakorlatod

Feladataid:

  • a győri programozói csapat felépítésének támogatása
  • a gépjármű- és általános ipari területek vevőinek számára egyedi applikációk koncepciójának programozása és az ezzel kapcsolatos egyeztetések
  • a kezelőfelület (UI) koncepciójának tervezése és kivitelezése
  • a legkülönfélébb forrásokból származó adatimportálás/-exportálás és az ehhez kapcsolódó részlépések kidolgozása, a meglévő applikációk továbbfejlesztése és karbantartása
  • a szakmai csoportokkal folyamatos egyeztetés és támogatásuk

Amit kínálunk neked:

  • nagyfokú rugalmasság és biztonság egy nagy múltú cégnél
  • érdekes projektek
  • elhivatott kollegák, akik szeretnek programozni és akik keresik a kihívásokat
  • személyes szakmai fejlődési lehetőség

    Ha kíváncsi lettél és nem tartasz attól, hogy nálunk mindenki, a főnöködet is beleértve, tegezi egymást, keress meg minket és gyere el egy interjúra hozzánk! Ezáltal pontosabb képet kapsz a jövőbeli kihívásokról.

    EDAG Production Solutions Magyarországon.
    „Úgy dolgozni, mint otthon.”

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Győr, 9024 Zrínyi utca 11.

Kapcsolattartód:
EDAG Hungary Kft.
Nagy Gábor István