Schauer-Hungária Kft.

A Schauer-Hungária Kft., mint egy a nemzetközi műszaki piacon jelen lévő, sikeres, dinamikusan fejlődő, stabil háttérrel rendelkező Osztrák cégcsoport Budapesti székhelyű leányvállalata, kiváló csapatunk bővítéséhez munkatársat keresünk az alábbi pozíció betöltésére:

Szoftverfejlesztő

Feladatok:

    • Saját termék (összetett kommunikációs szoftver)
      • új funkcióinak specifikálása, implementálása, tesztelése
      • refaktorálása
      • részeinek technológiai migrálása
      • támogatása
      • elvégzett munka dokumentálása
    • Munkavégzés kis csapatban és önállóan
    • Ügyfelekkel történő kapcsolattartás,
    • Üzembehelyezések támogatása
    • A feladatok megoldásához használt technológiák: Java 8, Spring, JPA, Hibernate, PostgreSQL, Javascript, CSS

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Több év releváns fejlesztői tapasztalat
    • Full stack fejlesztői tapasztalat
    • SQL ismerete
    • HTML5, CSS, JavaScript ismerete
    • Elosztott, párhuzamos és valós idejű rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat
    • Szakmai angol

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Egy kurrens JavaScript framework hatékony használatának képessége (Angular, Vue)
    • Távközlési területen szerzett tapasztalat
    • HTML5 WebRTC
    • Linux rendszer ismeret
    • Digital Signage területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

    • Versenyképes jövedelem
    • Felelősségteljes munkakör
    • Izgalmas feladatok nemzetközi környezetben
    • Változatos és kihívásokkal teli feladatkör
    • Nyílt és kommunikatív vállalati kultúra

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1123 Budapest

életrajz