Szoftverfejlesztő

Bruttó 800e - 1,6M Ft havi bér Bónusz

R-Szoft Kft.

Otthonról végezhető

Elvárt technológiák
JAVA SPRING DOCKER
Módszertanok és szoftverek
Testing Agilis
Biztosított eszközök
Laptop Monitor (2 db)
Munkatársat keresünk

pozícióba.
Rólunk

Nagyvállalati ügyfeleknek fejlesztünk digitális megoldásokat agilis csapatokban. Hisszük, hogy csak az ügyfeleinkkel együtt tudunk mi is sikeresek lenni. A mindennapok során a legfontosabbak a kollégáink, miközben mindannyian az ügyfeleinkre figyelünk. (r-szoft.hu).

Kit keresünk ?
Jelentkezz ha érdekel a kódolás, szeretsz önállóan (is) dolgozni, tudod mi az, hogy clean code és architecture, csapatban tudsz a többiekre is figyelni, valamint nem veted meg a tesztelést sem.
Számunkra a legfontosabb a hozzáállásod és szakmai tudásod.

Főbb feladatok, munkák:

A megvalóstandó rendszer egy elosztott számításokat végző elosztott rendszer kapuja, ahol nagyszámú, változó méretű feladatok intelligens elosztását és követését végzi.
A feladatod lesz résztvenni egy következő generációs architechtúra és eszközrendszer kialakításában, ami a várható növekedéssel képes lesz lépést tartani, megfelelően skálázódni.
Nemzetközi projekt, magyar csapat, részben angol nyelvű kommunikáció és megbeszéllések.
Minimum 2 éves szakmai tapasztalattal rendelkezők pályázatát várjuk.

Az álláshoz tartozó elvárások:

A következőkben való tapasztalat :
  • Java 8, 11,
  • Spring framework
  • Gradle
  • Docker, Kubernetes, Helm
  • Unit testing
  • SOAP, REST

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Előnyt jelent a következőkben való jártasság:
  • Graphana, Prometheus, Loki, Zipkin
  • üzenetsorok esetleg Event Streaming
  • High Availability, Load Balancing, Enterprise Integration pattern-ek
  • Bash scripting, Python

Amit kínálunk:

Izgalmas projektek, nagyvállati ügyfelek, agilis müködés és mentalitás, jól megközelíthető iroda és munkakörnyezet, fiatalos csapat, rugalmas időbeosztás, fokozatos onboarding, tanulási és fejlődési lehetőség, tudáshoz mért kompenzáció, kiemelt fizetés, távoli munkavégzés.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Termékfejlesztés

Jelentkezéséhez kérjük csatolja szkami önéletrajzát.