VISION-SOFTWARE Kft.
  • Csak akkor jelentkezz, ha legfontosabb alapértékeinkkel egyetértesz!

    1. A legjobb embereket próbáljuk felvenni és megtartani. Nem feltétlen a legképzettebbeket, vagy legtapasztaltabbakat, hanem azokat, akiknek fontos az értékrendünk, akik szeretnek gondolkozni és folyamatosan fejlődni, egyben beillenek csapatunkba.
    2. A jó emberek mellé olyan ügyfeleket választunk, akiknek céljuk, hogy hatékony és szervezett folyamataik legyenek, egyben felhatalmazzák a dolgozóikat és munkatársainkat arra, hogy ezt folyamatosan javítsák.
    3. Mindig figyelmeztetjük magunkat, hogy alázattal legyünk az ügyfél és az általa felépített cég iránt.
    4. Minden ügyfél más, így minden projektünk egyedi. Ezért szemelőtt tartjuk, hogy az adott cégre és az adott igényre találjuk meg a legjobb megoldást.
    5. We eat our own dog food.

    Ha a leírtakkal tudsz azonosulni

  • Csatlakozz hozzánk

    Szoftverfejlesztő, programozó

    pozícióba!

    Főbb feladatok, munkák:

      • ERP rendszer fejlesztése Delphi XE10 és Microsoft SQL környezetben
      • Együttműködés a rendszerszervezőkkel, szoftvertervezés
      • Mobil adatgyűjtő és RF eszközökre történő fejlesztés

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Objektum orientált programozási ismeret
      • Delphi XE10 programozási nyelvismeret
      • MS SQL ismeret és tapasztalat
      • Megbízhatóság és precizitás
      • Logikus gondolkodás, gyors probléma felfogás

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Vállalatirányítási rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat, különösen pénzügy/számvitel, vagy raktárlogisztika területen
      • OLAP, SQL replikáció, webservice vagy HTML tapasztalat
      • C# programozási ismeret és tapasztalat

    Amit kínálunk:

      • Fiatalos, lendületes és környezettudatos csapatot
      • Családias légkört
      • Motiváló és értékkövetett jövedelmet
      • Szakmai támogatást, egyéni képzési és fejlődési lehetőségeket
      • Prémiumrendszert és rendszeres visszajelzést a munkádról
      • Nagyfokú önállóságot
      • Személyre szabott béren kívüli juttatásokat és rugalmas munkaidőt
      • Csapatépítő rendezvényeket, családi programokat, társadalmi felelősségvállalást

    Állás, munka területe(i):

    • IT programozás, Fejlesztés
    • Programozó, Fejlesztő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, egészségpénztár, cafeteria, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

    Önéletrajz és jó, ha írsz pár sort a terveidről és motívációdról.