Mozaik Kiadó Kft.
Bővülő csapatunkba

Szoftverfejlesztő - PHP/HTML5 oktatási webplatformhoz

munkatársat keresünk.
A Mozaik Education programozót keres szegedi irodájába, PHP/HTML5 alapú oktatási platform fejlesztésére. A több, mint 10 éve fejlesztett termékeink rendszeres szereplői nemzetközi kiállításoknak, tanárok és diákok a világ számos országából használják megoldásainkat. Szoftverünk a gyorsan fejlődő digitális oktatási piac egyik legkedveltebb eszköze. Sikerének és további fejlesztéseinek most Te is aktív részese lehetsz. Nyugodt munkakörnyezetet ajánlunk, de a határidők közeledtével mindannyian nagyobb sebességre kapcsolunk. Hozd tehát magaddal a jó stressztűrő képességed és pozitív hozzáállásod és csatlakozz hozzánk! Munkahelyünk csapatmunkát, valamint egyéni munkát is igényel, ezért mindenképp mondd el nekünk, hogyan tudnád önállóságodat és kreativitásodat alkalmazni ilyen szituációkban.

Főbb feladatok, munkák:

Itt a lehetőség, hogy megmutasd:
  • magas szintű PHP és MySQL ismereteidet,
  • HTML5, CSS3, és JavaScript ismereteidet, valamint
  • kreatív problémamegoldó készségedet.

Elvárásaink:

  • min. 2 éves PHP/HTML5 területen eltöltött munkatapasztalat,
  • HTML5, CSS3, és JavaScript ismeretek,
  • algoritmikus gondolkodás.

A következő készségek előnyt jelentenek:

  • valamilyen PHP template rendszer ismerete,
  • jQuery ismeretek,
  • MySQL ismeretek; önálló SQL-ek írása,
  • felhasználói szintű Photoshop ismeretek,
  • angol nyelvtudás (írás/olvasás).

Amit kínálunk:

  • előrelépési lehetőség,
  • versenyképes fizetés,
  • céges albérlet, kedvező feltételekkel.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Csongrád-Csanád megye

Jelentkezz, és mondd el miért vagy Te az a fejlesztő, akire szükségünk van! Önéletrajzodat és motivációs leveledet a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk, a fizetési igény megjelölésével. Reméljük, hogy hamarosan találkozunk!