Nagyvállalati szoftverfejlesztéssel és információ-technológiai megoldásokkal foglalkozó, 2010-ben alapított, magyar tulajdonban lévő vállalkozás, munkatársat keres az alábbi pozícióba:

SZOFTVERFEJLESZTŐ

Főbb feladatok, munkák:

  • Egyedi üzleti alkalmazások fejlesztése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább 1 éves szakmai tapasztalat
  • C# programnyelv haladó szintű ismerete (5.0 – 7.3)
  • .NET Framework 4.5+
  • Visual Studio 2017, 2019
  • ASP.NET MVC 5
  • MS SQL server ismeret (előnyt jelent: PostgreSQL, MySQL, Oracle, SQLITE)
  • Webes technológiák ismerete (HTML5, CSS3, JavaScript, jQuery, stb.)
  • Szoftverfejlesztésben használt alapvető tervezési minták ismerete
  • Git alapú verziókezelésben gyakorlati jártasság
  • Középszintű angol nyelvtudás írásban

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • SPA framework ismerete (Vue.js, Angular.js)
  • .NET Core framework ismerete
  • Desktop alkalmazásfejlesztési ismeret (WinForms / WPF)
  • Entity Framework 6+ gyakorlati kezelésének ismerete

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1139 Budapest, Fáy utca 1/b.

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.