ANTRA Id. Kft.
  • 29 éves szakmai múlttal, a versenyszférában aktív, magyar tulajdonú, németországi leányvállalattal is rendelkező, főként Auto ID (vonalkódtechnika, RFID, folyamatautomatizálás) iparágban tevékenykedő cég keres az autóiparban kiemelt magyarországi, illetve nemzetközi partnereinél megvalósuló projektjeihez szoftverfejlesztői munkatársat. A pozíció nincs betöltve, szabadon pályázható!

  • Szoftverfejlesztő munkatárs

    Főbb feladatok, munkák:

      • Részvétel szoftverfejlesztési projektekben
        • Implementáció
        • Fejlesztői tesztelés
        • Kapcsolódó dokumentációk készítése
        • Helyszíni oktatások
      • A cég által fejlesztett szoftverek üzemeltetése, támogatása
      • Új, innovatív technológiák elsajátítása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Gyakorlat Microsoft Windows alapú fejlesztésekben
      • Stabil MS Visual Studio GUI fejlesztői és objektum-orientált nyelv alapok
      • Stabil C# és ASP.NET ismeret
      • Fejlesztői szintű adatbázis-kezelői ismeretek (SQL)
      • Szoftver-ergonómiai ismeret előny
      • Kommunikációképes angol nyelvismeret alapvető, német nyelvismeret előny

    Amit kínálunk:

      • Sokszínű, változatos, érdekes munka
      • Szakmai fejlődés, továbbképzés támogatása
      • A szakmai tudást megosztó innovatív környezet
      • Családias hangulat
      • Versenyképes fizetés

    Állás, munka területe(i):

    • IT programozás, Fejlesztés
    • Programozó, Fejlesztő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Alapfok/társalgási szint

    Munkavégzés helye:

    2040 Budaörs

    Jelentkezési határidő:

    2019. 05. 01.

    A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja magyarnyelvű fényképes önéletrajzát!