Szoftverfejlesztő mérnök

Rólunk:

    Az XBody tervezi, gyártja, és forgalmazza a fitnesz- és wellness- világban elérhető leginnovatívabb és legfejlettebb EMS-eszközt. Az Elektromos Izomstimulátor (EMS) technológia izom összehúzódásokat vált ki, elektromos impulzusok révén. Ez a feltörekvő technológia rendkívüli hatással van a hagyományos edzési módszerekre. Büszkék vagyunk arra, hogy mindezt Győrben valósítottuk meg és olyan termékeket hoztunk létre, melyek világszerte keresettek. A vállalkozás termékei több, mint 55 országban 2000 stúdióval várják a mozogni vágyókat. Közel 80 ember dolgozik a fejlesztés, gyártás (XBody Hungary Kft.) és értékesítés területein (XBody International Kft.) a siker megvalósításában. A két cégcsoport a tavalyi évben 2,5 milliárd árbevételt ért el, amelynek 90%-át az export forgalom eredményezte. A cégnek leányvállalatai vannak Németországban, Kanadában, Oroszországban, Spanyolországban és Kínában, így egy magyarországi székhelyű, nemzetközi team részesévé válhatsz, ha csatlakozol az XBody csapatához!

Nemzetközi és hazai sikerek

    • 2014 FIBO INNOVATION AWARD: Interior & Design
    • 2014 Nyugat-dunántúli Regionális Innovációs Kiállítás és Találmányi Vásár Szakmai díj
    • 2015 PEGAZUS DÍJ: Közép-Magyarország, I. helyezett, Feltörekvő-kategóriában
    • 2016 KKV TOP 100, III. helyezett Ipar kategóriában
    • 2017 KKV TOP 100, II. helyezett Ipar kategóriában

Főbb feladatok:

  • Célalkalmazás fejlesztése elektromos izomstimulátorhoz
  • Felhasználóorientált funkcionalitások tervezése és implementálása
  • A programszerkezet folyamatos megújítása
  • Kiegészítő alkalmazások fejlesztése
  • Hibareprodukció, hibakeresés és hibajavítás
  • A fejlesztőcsapattal való együttműködés, szakmai egyeztetés
  • A teljes fejlesztési életciklusban való aktív részvétel (implementálás, code review, fejlesztői tesztek. hibakeresés, dokumentálás)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Programozási gyakorlat C++ nyelven
  • Objektumorientált szoftverek készítésében való tapasztalat
  • Jó algoritmizálási képesség
  • Önálló és csapatmunkára való hajlam, rugalmasság
  • Analitikus gondolkodás, proaktivitás, precíz munkavégzés
  • Szakirányú felsőfokú végzettség (mérnök informatikus)
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat
  • Angol nyelvtudás (középszintű)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Qt / QML ismeretek
  • Javascript / Nodejs ismeretek
  • Androidon / egyéb mobil platformon szerzett gyakorlat
  • Linux / Unix felhasználói szintű ismerete
  • Git ismeret
  • Standard Unix fejlesztési eszközkészlet ismerete ((g)cc, make, stb.)
  • Script nyelvek (tcl/tk, perl) ismerete
  • Angol nyelvtudás (felsőfok)
  • Tapasztalat szoftverrendszerek tervezésében, jó rendszerszemlélet

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli feladatokat
  • Betanulást tapasztalt kollégák mellett
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapatot
  • Garantált szakmai fejlődést
  • Kellemes munkakörnyezetet és biztos munkahelyet
  • Versenyképes bérezést
  • Rugalmas munkaidőt

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Győr 9026 Török Ignác utca 66.