Tehetség, kreativitás és újító szellem – a Continentalnál megvalósíthatod az ötleteidet, karriered bármely szakaszában is vagy! Megbízhatóságunk kulcsa a 148 éves siker és a széleskörű szaktudás mellett Te vagy. Együtt világszerte a leginnovatívabb megoldásokat nyújtjuk a mobilitás minden területén. Nemzetközi csapatunk 60 országban, több mint 243 000 munkavállalót foglal magába.
Éld át a kreativitás szabadságát és hozzuk együtt mozgásba a jövőt! Legyél Te is a Continental tagja veszprémi vállalatunknál!
Vállalatunk munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Szoftverfejlesztő mérnök (Veszprém)

Főbb feladatok, munkák:

  • Elektronikus fékvezérlő (ABS/ESC), vezetés támogató (ACC, EBA, BSD), légzsák rendszerek szoftver-moduljainak fejlesztése: hálózati kommunikáció, diagnosztika, kontroll funkciók, failsafe,
  • Projektek támogatása indulástól sorozatgyártásig,
  • Prototípus gyártás támogatása,
  • Projekt specifikus dokumentációk kezelése,
  • Kapcsolattartás: együttműködés nemzetközi projekt csapatban,
  • Mérések elemzése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú végzettség: Informatikus-, programozó-, programtervező matematikus, villamosmérnök, mechatronikai mérnök, illetve műszaki menedzser,
  • C/C++ programozási ismeretek,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Autóipari tapasztalat/érdeklődés,
  • Beágyazott programozási ismeretek (mikrovezérlők),
  • Német nyelvtudás,
  • Tapasztalat csapatmunkában.

Amit kínálunk:

  • Gazdaságilag biztos jövőkép, stabil multinacionális háttér,
  • Rugalmas munkaidő,
  • Fiatalos, modern és innovatív munkakörnyezet,
  • Karrierpálya modell,
  • Hűségprogram,
  • Nyelvtanulási lehetőség,
  • Nemzetközi mérnöki projektek, pezsgő vállalati élet,
  • Egészségmegőrző programok.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Mérnök
  • Villamosmérnök

Munkavégzés helye:

Veszprém

Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.