Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Tehetség, kreativitás és újító szellem – a Continentalnál megvalósíthatod az ötleteidet, karriered bármely szakaszában is vagy! Megbízhatóságunk kulcsa a több mint 140 éves siker és a széleskörű szaktudás mellett, Te vagy. Együtt világszerte a leginnovatívabb megoldásokat nyújthatjuk a mobilitás minden területén. Nemzetközi csapatunk közel 50 ország több mint 180 000 munkavállalóját foglalja magába.
Éld át a kreativitás szabadságát és hozzuk együtt mozgásba a jövőt! Légy te is a Continental tagja veszprémi telephelyünkön!

Vállalatunk munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Szoftverfejlesztő mérnök (Veszprém)

Feladat:

  • Elektronikus fékvezérlő rendszerek (ABS/ESC) szoftver-moduljainak fejlesztése: hálózati kommunikáció, diagnosztika, kontroll funkciók, failsafe,
  • Projektek támogatása indulástól sorozatgyártásig,
  • Projekt specifikus dokumentációk kezelése,
  • Kapcsolattartás: együttműkődés nemzetközi projekt csapatban,
  • Mérések elemzése.

Elvárások:

  • Informatikus-, mechatronikus-, villamos-mérnök, illetve programozó-, programtervező matematikus
  • C/C++ programozási ismeretek,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Előny:

  • Autóipari tapasztalat/érdeklődés,
  • Beágyazott programozási ismeretek ( mikrovezérlők),
  • Német nyelvtudás,
  • Tapasztalat csapatmunkában.

Amit kínálunk:

  • Régióban kiemelkedő fizetéscsomag,
  • Rugalmas munkaidő,
  • Fiatalos, modern és innovatív munkakörnyezet,
  • Mentor program,
  • Pályakezdők támogatása,
  • Karrierpálya modell,
  • Stabil multinacionális háttér,
  • Külföldi utazási lehetőség,
  • Hűségprogram,
  • Nyelvtanulási lehetőség,
  • Sportolási támogatás.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Mérnök
  • Villamosmérnök

Munkavégzés helye:

Veszprém, 8200 Házgyári út 6-8.

Amennyiben van olyan ismerőse, akit a nyitott pozícióra szeretne ajánlani, akkor kérem regisztráljon a "Jelentkezem" gomb segítségével.
Bővebb tájékoztatásért keresse Béndek Katalint.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Continental Automotive Hungary Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Szoftverfejlesztő mérnök (Veszprém)
  • Rövid pozíció név: Szoftverfejlesztő mérnök
  • Hirdető cég: Continental Automotive Hungary Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Veszprém megye
  • Város: Veszprém
  • Feladatok: Elektronikus fékvezérlő rendszerek (ABS/ESC) szoftver-moduljainak fejlesztése: hálózati kommunikáció, diagnosztika, kontroll funkciók, failsafe, Projektek támogatása indulástól sorozatgyártásig, Projekt specifikus dokumentációk kezelése, Kapcsolattartás: együttműkődés nemzetközi projekt csapatban, Mérések elemzése.
  • Elvárások: Informatikus-, mechatronikus-, villamos-mérnök, illetve programozó-, programtervező matematikus C/C++ programozási ismeretek, Tárgyalóképes angol nyelvtudás.
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-10-12