Büszkék vagyunk rá, hogy autóipari beszállítóként a Valeo valamennyi autógyár partnere világszerte. Cégcsoportunk közel százezer munkatársa azért dolgozik nap mint nap, hogy az autózást minél biztonságosabbá, kényelmesebbé és zöldebbé tegye. Veszprémi gyárunkban személy - és tehergépjárművek elektronikai alkatrészeinek és rendszereinek tervezésére valamint gyártására specializálódtunk. Új üzletággal bővülve néhány éve kezdtük meg SMT gyártásunkat, 2018-ban pedig átadásra került új logisztikai központunk, amellyel eddigi alapterületünk megduplázódott.

Szoftverfejlesztő mérnök

Feladatok

  • Szoftver projektek támogatása - szoftver mérnöki feladatok ellátása
  • Követelmény elemzés és írás
  • Szoftver design készítése
  • Beágyazott szoftver kódolás C nyelven (változó mikrokontroller családokra és IC-re)
  • Smoke és unit tesztek készítése

Elvárások:

  • BsC vagy MsC műszaki, mérnök informatikus vagy villamosmérnök végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, szóban és írásban
  • Minumum 4 év beágyazott fejlesztésben szerzett tapasztalat, beágyazott rendszerek ismerete
  • Autóipari tapasztalat
  • Kreatív gondolkodás
  • Jó problémamegoldó készség

Előny:

  • Konfigurációs management rendszerek ismerete: Teamforge, Git
  • IBM DOORS ismerete
  • Vector eszközök ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatási csomag (teljesítménybónusz, étkezési támogatás, bejárási támogatás, iskolakezdési támogatás,kedvezményes szemüveg készítési lehetőség)
  • 13. havi juttatás
  • Sport- és szabadidős tevékenység támogatása
  • Képzési lehetőségek támogatása
  • Hosszú távú munkalehetőség egy biztos alapokon álló, nemzetközi vállalatnál

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Veszprém

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.