Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

SZOFTVERFEJLESZTŐ MÉRNÖK

FELADATOK

  • Beágyazott szoftverfejlesztés C nyelven, és a teljes körű fejlesztési dokumentáció elkészítése
  • Részvétel a szoftvertervezésben, kivitelezésben a specifikációk alapján (autóipari vezérlőegységek szoftver-moduljainak fejlesztése, vevői követelmények elemzése)
  • Szoftver modulok tesztelése, tesztriportok készítése - változások, változtatások nyomon követése, valamint szoros együttműködés helyi, illetve külföldi projekt-tagokkal

KÖVETELMÉNYEK

  • Villamosmérnök vagy mérnök informatikus diploma
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • C programozási nyelv kiváló ismerete - beágyazott szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Csapatmunkára való képesség, precizitás, szisztematikus munkavégzés

ELŐNY JELENT

  • Autóipari szoftverfejlesztési folyamatok ismerete
  • Járműipari (CAN/LIN/Flexray) buszrendszerek ismerete
  • Mikrokontroller és HW perifériák ismerete
  • Kapacitív technológiai ismeret
  • HALL szenzor ismeret

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, folyamatos szakmai lehetőségek egy dinamikusan fejlődő nagyvállalatnál

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I)

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Mérnök
  • Villamosmérnök

MUNKAVÉGZÉS HELYE

Veszprém megye

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SZOFTVERFEJLESZTŐ MÉRNÖK, Veszprém megye

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
Fax: +36-22-500-241
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678

Vezetők, szakemberek keresése és közvetítése.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: IMPC Personnel Hungária Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Szoftverfejlesztő mérnök
  • Rövid pozíció név: Szoftverfejlesztő mérnök
  • Hirdető cég: IMPC Personnel Hungária Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Veszprém megye
  • Feladatok: Beágyazott szoftverfejlesztés C nyelven, és a teljes körű fejlesztési dokumentáció elkészítése Részvétel a szoftvertervezésben, kivitelezésben a specifikációk alapján (autóipari vezérlőegységek szoftver-moduljainak fejlesztése, vevői követelmények elemzése) Szoftver modulok tesztelése, tesztriportok készítése - változások, változtatások nyomon követése, valamint szoros együttműködés helyi, illetve külföldi projekt-tagokkal
  • Elvárások: Villamosmérnök vagy mérnök informatikus diploma Tárgyalóképes angol nyelvtudás C programozási nyelv kiváló ismerete - beágyazott szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalat Csapatmunkára való képesség, precizitás, szisztematikus munkavégzés
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.06.16