Csapatunk már 27 éve áll ügyfelei rendelkezésére a kereskedelmi informatika illetve pénzügyi-számviteli rendszerek területén is. Küldetésünk olyan IT rendszerek fejlesztése, bevezetése és támogatása, melyek pénzben is kifejezhetően hozzájárulnak partnereink jelenlegi és jövőbeni sikereihez.
Ha Ön is szeretne hozzásegíteni minket célunk megvalósításához és rendelkezik a megfelelő szakmai tapasztalattal, akkor jelentkezzen hozzánk!

Budapesti irodánkba munkatársat keresünk

Szoftverfejlesztő

munkakörbe.

Amit a munkáról tudni kell:

Ügyviteli rendszerünk csapatában jelenleg 3 fő dolgozik.  Az új kolléga csatlakozásával célunk a saját fejlesztésű termékünk innovatív továbbfejlesztése, minél több ügyfélhez történő eljuttatása, a termék életciklusának növelése.

Ezek a feladatok várnak új kollégánkra:

  • szakmai egyeztetés a rendszerszervezővel
  • a programozás során elvárt paraméterek egyeztetése a fejlesztési vezetővel
  • a programozási feladat megtervezése és elvégzése
  • az elkészített program dokumentálása
  • az elkészült és tesztelt program eltárolása a verziókövető rendszerben
  • szoftver karbantartási feladatok ellátása
  • a vállalat által előírt feladatnyilvántartó program pontos vezetése

Miért jó nálunk dolgozni?

  • A XI. kerületben, a Sárbogárdi úton, könnyen megközelíthető irodánkban dolgozunk.
  • A munkához céges telefont és laptopot biztosítunk.
  • Kollégáink büszkék az általuk végzett fejlesztési projektekre.
  • Nálunk fontos a munkatársak véleménye, ezért rendszeresen megbeszéljük a legfontosabb dolgokat.
  • Csapatépítő programjainkon mindig jó a hangulat: tavaly síelni, túrázni és raftingolni voltunk

Várjuk jelentkezését, ha rendelkezik az alábbi készségekkel/ismeretekkel:

  • minimum középfokú végzettség
  • számviteli, pénzügyi rendszer ismeret
  • jártasság a Delphi programnyelvben
  • SQL adatbázis kezelési ismeretek
  • legalább 3 év fejlesztői tapasztalat
  • megoldásorientált gondolkodásmód
  • az elvégzett munka iránti igényesség

Aminek még örülünk:

  • .Net, C#   ismeret
  • Firebird 2.5 ismeret
  • rendszerszervezői szemlélet

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud!

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest