A Kienle + Spiess Csoport a prés- és nyomásos öntészeti technológiák területén több mint 75 éves múltra tekint vissza.  A legkorszerűbb gyártási technológiák mentén világszerte kínálunk energiahatékony részegységeket villanymotorokba és generátorokba.
Több mint 1.200 munkatársunk nevéhez köthetők  innovatív termékeink, műszaki megoldásaink és szolgáltatásunk.

Európában piacvezető multinacionális cég munkatársakat keres!
Gyárunk villamos gépipari termékeket gyártó nemzetközi vállalatcsoport gyorsan fejlődő tagja. Munkatársat keresünk az alábbi munkakörre:

Szoftverfejlesztő

(teljes munkaidőben, határozatlan idejű munkaszerződéssel)

Feladatok:

  • Microsoft SQL alapú adattárház fejlesztés,
  • Adattárház riport fejlesztés MS Power BI-ban,
  • Riportelemzési, tervezési, fejlesztési és tesztelési feladatok önálló végrehajtása,
  • Elvégzett feladatok dokumentálása.

Elvárások:

  • Legalább 4 éves releváns tapasztalat Microsoft alapú adattárház fejlesztésében,
  • Microsoft SQL adatbázis-kezelő ismeret (2012+),
  • MS Analysis Services (SSAS), MS Integration Services (SSIS) ismeret,
  • Power BI tapasztalat előny,
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás,
  • Önállóság, terhelhetőség, rugalmasság,
  • Megbízható, precíz, pontos munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezet, stabil háttér,
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag.

    Hatékony szervezetünk állandóan bővül, így olyan kiváló munkatársakat keresünk, akik képesek proaktívan gondolkodni, önállóan dolgozni.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Tokod, 2531 Kossuth L. utca 130.

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük önéletrajzát a betölteni kívánt munkakör és fizetési igénye megjelölésével juttassa el

Kienle + Spiess Hungary Kft.
2531 Tokod, Kossuth Lajos út 130.