Kedves Fejlesztő! Szeretnél milliók életét jobbá tevő eszköz fejlesztésén dolgozni? Kipróbálnád magad egy új csapat tagjaként? Szeretnél a napfény városában stabil, élhető környezetben hódolni a szenvedélyednek? Akkor van Szegeden egy kihagyhatatlan ajánlatunk számodra!

Szoftverfejlesztő (junior-medior-senior)

Főbb feladatok, munkák:

Feladataid lesznek:
  • Csúcstechnológiai szoftverek fejlesztésében való részvétel
  • Magas kódminőség biztosítása, részvétel a code review-kon
  • A fejlesztés megfelelő dokumentálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

Te vagy a megfelelő jelölt, ha
  • Rendelkezel szoftverfejlesztési tapasztalattal
  • Valamint ANGOL nyelvtudással
  • Ismered a SCRUM módszertant,
  • A Git és a Jenkins munkakörnyezetet,
  • A felsorolt technológiákból legalább egy nem ismeretlen számodra: Visual Basic, activeX, Angular front end, REST, ASP.NET

Amit kínálunk:

Amik Rád várnak:
  • Csúcstechnológiai élmények
  • Saját fejlesztésű, professzionális tréningek
  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Színvonalas, Szeged belvárosi iroda
  • Rugalmas munkaidő, home-office lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Munkavégzés helye:

Szeged