Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Szoftverfejlesztő - JavaFX és C (Budapest)

Mi lenne a Te feladatod?

  • Német szoftverfejlesztési feladatokban való részvétel (autóipari terület)
  • JavaFX platformon és C nyelven történő programozás
  • Alkalmazásfejlesztés és támogatás
  • Megoldási koncepciók kialakítása
  • Ügyfelekkel történő kapcsolattartás
  • Programspecifikációk készítése
  • Új SW-releasek bevezetésének támogatása
  • Fejlesztői tesztelési feladatok végrehajtása

Ha mindezzel rendelkezel,

  • C programozási ismeret
  • Beágyazott SQL ismerete (Oracle adatbázisok)
  • Java-fejlesztésben szerzett tapasztalat (Java, Java Swing/JavaFX)
  • Windows API funkciók használata
  • Jó német és/vagy angol nyelvtudás
  •  Előnyt jelent:PL-SQL/SQL
  • Batch programozási ismeret
  • LUA, XML, Json
  • Driver-fejlesztés
  • TCL/TK

És mit várhatsz cserébe?

  • Fiatal és barátságos csapatot
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget az informatika és a nyelvek területén,
  • Cégen belüli előrelépési- és karrierépítési lehetőséget
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet
  • És még egy csomó mindent! Klikk ide a részletekért!

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezésedet akkor tudod véglegesíteni,
ha regisztrálsz az ITSH oldalán.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Szoftverfejlesztő - JavaFX és C (Budapest)
  • Hirdető cég: IT Services Hungary Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Német szoftverfejlesztési feladatokban való részvétel (autóipari terület) JavaFX platformon és C nyelven történő programozás Alkalmazásfejlesztés és támogatás Megoldási koncepciók kialakítása Ügyfelekkel történő kapcsolattartás Programspecifikációk készítése Új SW-releasek bevezetésének támogatása Fejlesztői tesztelési feladatok végrehajtása
  • Elvárások: C programozási ismeret Beágyazott SQL ismerete (Oracle adatbázisok) Java-fejlesztésben szerzett tapasztalat (Java, Java Swing/JavaFX) Windows API funkciók használata Jó német és/vagy angol nyelvtudás  Előnyt jelent:PL-SQL/SQL Batch programozási ismeret LUA, XML, Json Driver-fejlesztés TCL/TK
  • Elvárt végzettség: Egyetem
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-05-21
  • Lejárati dátum: 2018-06-11
Állás, munka még: IT Services Hungary Kft.>