HEITEC Hungary Kft.

Szeretnél valami újat és világszínvonalút alkotni? Szeretnél az elsők között lenni egy nemrég indult magyar cégnél? Ugyanakkor tartasz a bizonytalan jövőjű startupoktól? ... akkor nálunk a helyed!

A HEITEC 40 éve stabil, erős név a nemzetközi piacon, kiemelten az automatizálási és elektronikai iparban, világszerte 1000 munkatárssal.

Erre az alapra építjük fel a Budapesten nemrég indult irodánkat.

Ha szeretnél egy stabil hátterű, folyamatosan fejlődő cégnél dolgozni, akkor ne habozz és jelentkezz!

Ha érdekel a szoftverfejlesztés ipari környezetben és jól tudsz angolul vagy németül, akkor jelentkezz!

Légy részese Te is magyarországi sikereinknek!

Szoftverfejlesztő (ipari alkalmazások)

Milyen területeken tudsz nálunk szoftvert fejleszteni?

  • Ipari területekhez (pl. méréstechnika, automatizálás, hajtástechnika, orvostechnika)
  • kapcsolódó egyedi szoftverfejlesztési projektek
  • Beágyazott szoftverfejlesztés (valósidejű rendszerek)
  • Magasszintű szoftverfejlesztés (pl. HMI, IoT platform alapú ipari applikációk)

Mire van ehhez szükséged?

  • Műszaki végzettség (villamosmérnök, informatikus)
  • Objektumorientált programozási ismeret (C# és/vagy C++ vagy Java)
  • Előny: OPC UA, illetve ipari kommunikációs szabványokkal kapcsolatos ismeretek
  • Kommunikációképes angol vagy német tudás
  • Logikus gondolkodás, rendszerszemlélet
  • Precizitás, agilis hozzáállás

Miért lenne ez Neked jó?

  • Kihívás: változatos feladatokon dolgozhatsz, világszínvonalú cégkörnyezetben
  • Lendület: dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz, bürokráciamentes cég
  • Kiváló munkakörnyezet: Újbuda egyik legkorszerűbb irodaháza
  • Biztos munkahely: stabil, erős, nemzetközi háttér
  • Lehetőségek: külföldi tapasztalatszerzés, szakmai képzések
  • Anyagi elismerés: Egyéni fejlődés alapú, versenyképes fizetés

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1117 Budafoki út 56.

A Jelentkezem gombra kattintva várjuk a fényképes önéletrajzokat.