International IT Academy Kft.
  • Cégünk kizárólag nagyvállalati ügyfeleknek dolgozik, piacvezető megoldásokkal egy Magyar szoftverfejlesztő cégcsoport tagjaként.

  • Munkatársat keresünk

    Szoftverfejlesztő

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      o SharePoint alapú egyedi fejlesztett megoldások készítése fejlesztő csapatunk tagjaként

      o Elektronikus dokumentum kezelő és jóváhagyó rendszer fejlesztése

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      o Fejlesztői tapasztalat SharePoint területen

      o c#, Javascript, ReactJS, CSS, MS SQL, SharePoint Managemenet Shell ismeret és tapasztalat

      o Visual Studio ismeret (SharePoint solution és/vagy app fejlesztés)

      o Nintex Form ismerete

      o Azonnali kezdés

    Amit kínálunk:

      o Kiváló szakmai fejlődési lehetőség magasan kvalifikált és tapasztalt csapatunkban

      o Fiatalos csapat, jó hangulat

      o Hosszú távú, stabil karrierlehetőség

    Állás, munka területe(i):

    • IT programozás, Fejlesztés
    • Programozó, Fejlesztő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Pályakezdő/friss diplomás

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

    Fényképes Önéletrajz + nettó fizetési igény megjelölése