Az EURASIA LOGISTICS Kft. esztergomi irodájába,

6 fős IT csoportja bővítéséhez,

felvételt hirdet

SZOFTVERFEJLESZTŐ

munkakörbe

Főbb feladatok:

  • Alkalmazások funkcióinak megtervezése, egyeztetése
  • Webes alkalmazások készítése csapatban JAVA, PHP nyelveken
  • Elkészült kódok tesztelése, hibajavítása
  • Dokumentációk készítése
  • A meglévő IT rendszerek, alkalmazások folyamatos üzemének biztosítása

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • 2-3 év programozói tapasztalat
  • Java programnyelv ismerete
  • Angol nyelvtudás
  • Képesség a csapatmunkára
  • Jó kommunikáció
  • Pontos munkavégzés
  • Felhasználóközpontúság
  • Compliance tudatosság
  • Kreativitás

Előnyt jelent:

  • Java alapú (Spring Boot) backend, frontend fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • IntelliJ IDEA, Visual Studio ismerete
  • MySQL, PostgreSQL ismeretek
  • Android alkalmazás készítésében szerzett tapasztalat
  • Agilis hozzáállás a feladatokhoz
  • JIRA/Confluence használatának ismerete
  • Jártasság verziókövető rendszerek használatában (Bitbucket)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés + juttatási csomag
  • Kulturált, inspiráló munkakörülmény, szabálykövető vállalati környezetben
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Részleges Home Office munkavégzési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Tesztelő, Tesztmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye:

Esztergom

Fényképes önéletrajzot és motivációs levelet, bruttó fizetési igény megjelölésével, e-mailben a 'Jelentkezem' gombra kattintva, vagy postai úton a 2500 Esztergom, Mátyás király u. 46. címre kérjük elküldeni.