SZOFTVERFEJLESZTŐ (DELPHI)

    Stabil hátterű, nagy múltú informatikai cég XIII. kerületi irodájába keresek piacvezető informatikai rendszer továbbfejlesztéséhez professzionális szoftverfejlesztőt.

JUTTATÁSOK:

    • kiemelkedő fix jövedelem, cafeteria, év végi bónusz és egyéb juttatások
    • korrekt elszámolás, teljes bejelentés, stabil, biztonságos, de kreatív háttér
    • szakmai továbbképzések, tanfolyamok támogatása egyedi igényeknek megfelelően is
    • próbaidő után lehetőség a rugalmas munkaidőre, home office-ra
    • családias légkör, barátságos környezet, emberközpontú, motiváló felettes

feladatok:

    • meglévő alkalmazások folyamatos üzemeltetése és karbantartása
    • új alkalmazások fejlesztése az igényfelméréstől a terméktámogatásig
    • egyedi igények kiszolgálása
    • fejlesztési projektek önálló menedzselése
    • társosztályokkal, tesztelőkkel, felsővezetéssel történő folyamatos egyeztetés

FELTÉTELEK:

    • Delphi fejlesztői környezet átfogó ismerete
    • SQL nyelvben szerzett jártasság
    • felsőfokú végzettség
    • minimum 5 év fejlesztői gyakorlat
    • szakmai angol nyelv ismerete írásban

SZEMÉLYISÉG:

    • képesség több feladat párhuzamos elvégzésére
    • analitikus képesség, rendszerszemlélet, folyamatelvű gondolkodás
    • önállóság, kreativitás
    • stressztűrő képesség
    • ügyfélközpontú szemléletmód és kommunikáció

előnyök:

    • Microsoft Visual Studio (C#) és .NET programozói gyakorlat
    • PHP, HTML, CSS, JavaScript ismerete
    • Oracle, MySQL
    • Tapasztalat kiskereskedelmi értékesítési rendszerek, illetve készletgazdálkodási rendszerek fejlesztésében

Kezdés:

    Azonnal

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

A szakmai önéletrajzot a „Jelentkezem” gomb megnyomásával várjuk.