Munkatársat keresünk

Szoftverfejlesztő (Delphi)

pozícióba.

Cégünk 24 éve segíti a könyvelők, számviteli szakemberek munkáját ügyviteli szoftvereivel, képzéseivel, melyekkel megbízható szolgáltatóként a piac elismert szereplője.

Feladatok:

  • cégünk által fejlesztett ügyviteli szoftverek meglévő funkcióinak karbantartása
  • új funkciók, modulok fejlesztése, tesztelése
  • programdokumentáció készítése

Követelmények:

  • Delphi programozói gyakorlat
  • SQL ismeret
  • Stabil programozási képesség, átlátható programozási stílus
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Proaktív segítőkészség

Előnyt jelent:

  • Firebird ismeret
  • C# ismeret, gyakorlat

Amit kínálunk:

  • 100%-ig bejelentett fizetés
  • Képzetségtől és gyakorlattól függő fizetés mértéke
  • Modern irodaházi munkakörülmények
  • Stabil, folyamatosan fejlődő cég
  • Fiatalos, jó hangulatú csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Aktuális feladattól függően heti 1-2 nap home office lehetőség

Egyéb információ az állásról:

Munkavégzés helye Budapest, IX., Könyves Kálmán krt. 11. (Népliget metró megállónál)

Munkaidő főállás

Munkába állás kezdete jelentkező lehetőségeitől függően azonnal

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye:

1097 Budapest, Könyves Kálmán körút 11.

Pályázatát (fénykép, magyar nyelvű önéletrajz) az alábbi „Jelentkezem” gombra kattintva, a tárgy mezőben „Könyvelő munkatárs”-ként megjelölve küldje el.
Jelentkezéséhez mellékeljen motivációs levelet, melyben a következő kérdésekre adott válaszait is kérjük, küldje el részünkre:
1. Miért szeretne munkahelyet váltani?
2. Mi az, ami megtetszett önnek az állásajánlatunkban?
3. Milyen eredményekre a legbüszkébb szakmai pályafutásából?
4. Mivel lehet Önt motiválni?
5. Mik a legfontosabb elvárásai munkáltatójával szemben, hogy ott hosszú távon tervezzen?