Cégünk, a CTDI Kft. elektronikai készülékek nagytételes tesztelésével és javítás-felújításával foglalkozik.

Munkatársat keresünk

Szoftverfejlesztő

pozícióba a következő feltételekkel:

Feladatok:

  • Javascript, SQL, PHP és C#/.NET fejlesztésekben való részvétel
  • Szoftver tesztelés, dokumentálás
  • Modulok fejlesztése/dizájnja
  • Részmunkák definíciója és implementálása

Elvárások:

  • Többéves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Önállóság, problémamegoldó hozzáállás
  • Terhelhető, céltudatos, felelősségteljes személyiség
  • Jó kommunikációs és együttműködő készség
  • Jó csapatjátékos
  • Motiváció új technológiák iránt

Előnyt jelent:

  • Model-View-Control architektúra ismerete
  • Webes fejlesztési tapasztalat
  • HTML5 és CSS3,
  • Entity Framework ismerete

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

Amit kínálunk:

  • Stabil, nemzetközi vállalati háttér, lendületes csapat
  • Fiatalos légkör
  • Változatos feladatkör
  • Versenyképes juttatási csomag

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát fizetési igény és a pozíció megjelölésével.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, XVIII. kerület