30 éve működő komplex informatikai megoldásokat szállító partnerünk számára keresünk Szoftverfejlesztő munkatársat.

Szoftverfejlesztő /C# .NET [KDI-011121]

Feladatok:

  • SCRUM csapat tagjaként Microsoft .NET alkalmazásfejlesztés C# nyelven.

Elvárások:

  • C#, .NET gyakorlat Xamarin ismerettel,
  • minimum 3 éves fejlesztői gyakorlat,
  • alapvető adatbázis és SQL ismeretek,
  • kiemelkedő analitikus és problémamegoldó képesség,
  • terhelhetőség, proaktivitás és precízség,
  • új technológiák iránti folyamatos érdeklődés,
  • jó kommunikációs és együttműködő készség.

Előnyök:

  • jQuery, Kinetic, TypeScript, Knockout ismeret,
  • WCF ismeret,
  • SQL mély ismerete,
  • Android környezet ismerete,
  • GPS technológia ismerete,
  • Unit tesztek, Selenium/Coded UI tesztek írásában tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Számít a véleményed! konstruktív, innovatív csapatmunka,
  • szakmai és egzisztenciális fejlődés,
  • változatos fejlesztési feladatok,
  • munka és magánélet egyensúlyának tisztelete, rugalmas munkaidő.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Szeged

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.