BUDASENSOR Kft.

Szoftverfejlesztő

 A Budasensor Kft. az amerikai Cognex vállalat rendszerintegrátor partnereként komoly sikereket ért el vision-alkalmazások megvalósításával.  Növekvő csapatába szoftverfejlesztő munkatársakat keres, akik szívesen tanulnak, és szeretik a változatos feladatokat.

A leendő munkatárs feladatai

  • ipari vision-alkalmazások fejlesztése. NET környezetben
  • vision-alkalmazások helyszíni felmérése, tesztelése és programozása
  • egyéb programfejlesztési feladatok

A jelölttel szembeni elvárások

  • Informatikus végzettség,felsőoktatási szakképzés is megfelelő
  • Programozási gyakorlat C#, SQL környezetben
  • társalgási szintű angol nyelvtudás
  • nagyfokú kreativitás
  • alkalmasság önállóan és csapatban történő munkavégzésre
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkavégzés
  • Magas szintű, változatos szakmai munka
  • Barátságos munkakörnyezet, rugalmas munkavégzés
  • Versenyképes juttatási csomag

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budaörs, Magyarország, Külföld

Jelentkezését cégnév/pozíció feltüntetésével várjuk.