BUDASENSOR Kft.
  • A Budasensor Kft. az amerikai Cognex vállalat rendszerintegrátor partnereként komoly sikereket ért el vision-alkalmazások megvalósításával. Növekvő csapatába szoftverfejlesztő munkatársakat keres, akik szívesen tanulnak, és szeretik a változatos feladatokat. Az ország nyugati felébe és irodánkba is keresünk munkatársat.

  • Szoftverfejlesztő

    Főbb feladatok, munkák:

      • ipari vision-alkalmazások fejlesztése . NET környezetben
      • vision-alkalmazások helyszíni felmérése, tesztelése és programozása
      • helyszíni support biztosítása
      • egyéb programfejlesztési feladatok

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Informatikus végzettség
      • Programozási gyakorlat C#, SQL környezetben
      • társalgási szintű angol nyelvtudás
      • nagyfokú kreativitás
      • alkalmasság önállóan és csapatban történő munkavégzésre

    Amit kínálunk:

      • Hosszú távú munkavégzés
      • Magas szintű, változatos szakmai munka
      • Barátságos munkakörnyezet, rugalmas munkavégzés
      • Versenyképes juttatási csomag

    Állás, munka területe(i):

    • IT programozás, Fejlesztés
    • Programozó, Fejlesztő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Alapfok/társalgási szint

    Munkavégzés helye:

    Rugalmas munkavégzési hely - Pest megye

    Önéletrajz csatolását kérjük.