KNORR-BREMSE Hungária Kft.
Szeretnél olyan termékek fejlesztésében részt venni, amelyeknek komoly piaci potenciálja van és egyúttal az egyik leginkább környezettudatos közlekedési mód alapfunkcióját biztosítják? Dolgoznál olyan fékvezérlő hardverek és szoftverek fejlesztésén, ahol a minőség és a megbízhatóság mindenek felett áll? Nálunk mindezekre alkalmad nyílik, csak rajtad múlik - légy Te a következő tagja egy olyan multinacionális csapatnak, ahol a hétköznapok is baráti légkörben telnek!
Ha pedig szívesen töltenéd a szabadidődet is hasznosan, csatlakozhatsz sport- és karitatív csoportjaink bármelyikéhez!

Szoftverfejlesztő – beágyazott rendszerek

Főbb feladatok:

  • Biztonságkritikus funkciók tervezése
  • Szoftverkomponensek implementálása a követelményeknek és az architektúrának megfelelően
  • Kapcsolódó dokumentációk készítése és karbantartása
  • Részvétel technikai felülvizsgálatokban
  • Terméktámogatás
  • Rendszerintegráció és -konfiguráció
  • A folyamatok fejlesztésében való részvétel

Munkakör betöltésének feltételei:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Beágyazott rendszerek tervezésében/tesztelésében szerzett tapasztalat
  • C programnyelv ismerete
  • Angol nyelvtudás
  • Strukturált gondolkodás
  • Kommunikációs készség, csapatmunka, utazási kedv

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • Hálózati kommunikációban való jártasság
  • Valósidejű operációs rendszerek ismerete
  • Jira, Svn, Enterprise Architect gyakorlat
  • Tesztelési módszerek ismerete

Amit ajánlunk:

  • Kiemelkedő fizetés
  • Cafeteria, 13. havi fizetés, prémium
  • Rugalmas munkaidő
  • Nemzetközi projektek
  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1238 Budapest, Helsinki út 105.

Jelentkezzen még ma! Regisztráljon pár lépésben megújult karrierportálunkon, töltse fel önéletrajzát és adja le jelentkezését! Kérjük, kattintson a jelentkezés gombra.