Alatella Zrt.
  • Cégünk, az Alatella Zrt magyar tulajdonosi körrel rendelkező vállalkozás. Középtávú céljaink között szerepel szoftvereink és szolgáltatásaink európai terjesztése és supportja, illetve arra érdemes munkatársaink részvényopción keresztüli ösztönzése. Küldetésünk a szokásos irodai alkalmazásokon túl kutató-fejlesztő projektekhez speciális, egyedi szoftverek írása és implementálása, a mérési eredmények kiértékelése.

  • Bővülő csapatunkba

    Szoftverfejlesztő

    munkatársat keresünk.

    Főbb feladatok, munkák:

      • alkalmazásfejlesztési projektekben, alkalmazások tervezésében való részvétel, konkrét programírási feladattal, az első időkben senior fejlesztőink felügyelete és irányítása alatt, a későbbiekben önállóan is
      • Az általunk fejlesztett és támogatott alkalmazásokkal kapcsolatos hibaelhárítás, Budapest belvárosában található irodánkban és esetenként budapesti ügyfeleinknél
      • az alkalmazásokkal kapcsolatos szakmai tanácsadás

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Szakirányú, szoftver fejlesztési területen szerzett minimum 3 éves szakmai tapasztalat
      • HTML DHTML, XHTML, CSS, XML DTD szabványok magas szintű ismerete
      • PHP 7/MySQL ismerete
      • Objektumorientált programozási ismeretek
      • natív js/jQuery/Ajax/bootstrap ismeretek
      • A felsorolt technológiák többségének megalapozott gyakorlati ismerete: MS Windows , MS Office, SuSe/Debian Linux, Android
      • Szakmai szintű angol nyelvismeret (legalább olvasási)

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Webfejlesztésben használatos keretrendszerek és technológiák bármelyikének ismerete (pl Symfony, AngularJS, Vue.js, Node.js, Wordpress)
      • Mobil alkalmazásfejlesztői jártasság (Android)
      • Fejlesztői tapasztalat az alábbi programnyelvek egyikében (Java/C/C++/C#)
      • Lotus Notes üzemeltetési, programozási tapasztalat
      • Szerver telepítési tapasztalat Linux és/vagy Windows környezetben
      • Tapasztalat szerverek üzemeltetésében, karbantartásában
      • Tapasztalat beágyazott intelligens hardver rendszerekkel való együttműködéssel
      • "B" kat jogosítvány, budapesti autóvezetési gyakorlottság

    Amit kínálunk:

      Cégcsoportunk idestova több, mint 20 éve foglalkozik saját szoftvereink fejlesztésével és üzemeltetésével. Egyik alkalmazásunk "az év üzleti szoftvere" lett, van, amelyiket amerikai multinacionális vállalat vásárolt meg de a legfontosabb, hogy meglévő ügyfeleink megelégedettséggel használják a testre szabott programrendszereinket. Változatos, kreatív munkát, stabil hátteret és szakmai fejlődési lehetőséget kínálunk dolgozni és tanulni szerető, szakmailag elhivatott munkatársaink sorában.

    Állás, munka területe(i):

    • IT programozás, Fejlesztés
    • Programozó, Fejlesztő
    • Marketing, Média, PR
    • Webdesigner
    • Mérnök
    • Villamosmérnök
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Alapfok/társalgási szint

    Munkavégzés helye:

    1052 Budapest, Régi posta utca 7-9.

    Egyéb juttatások:

    mobiltelefon

    Kérjük, amennyiben állásajánlatunk felkeltette az érdeklődésed, telefon- és e-mail elérhetőséged is feltüntető szakmai önéletrajzod és szakmai végzettségeidet igazoló okleveleid képét küldd el a számunkra! Ha nem írod meg, mikor kereshetünk, akkor telefonon csak munkaidő után (17 és 19 óra között) fogunk keresni. Jelentkezésed diszkréten kezeljük, és mindenképpen visszaigazoljuk!