Az ADB-Pro Informatikai Kft.

Szoftverfejlesztő

munkatársat keres.

Főbb feladatok, munkák:

  • gyártástámogató és termeléskövető rendszerek fejlesztésében való részvétel .NET környezetben
  • új technológiák felkutatása és alkalmazása a gyakorlatban

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • nappali tagozatú, felsőfokú, szakirányú végzettség (programtervező vagy mérnök informatikus szakon, BSc vagy MSc képzésben)
  • webes fejlesztés (asp.net webforms, mvc) és C# nyelv ismerete
  • adatbázis programozás (Transact-SQL) és SQL nyelv ismerete
  • dokumentáció-olvasási szintű angol nyelvismeret
  • személyes felelősségvállalás
  • tanulási vágy
  • részfeladatokban önálló döntési képesség
  • precíz munkavégzés
  • a projekten dolgozó többi munkatárssal való összehangolt munkavégzés

    Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Alkalmazott technológiák:

  • MS SQL, ASP.NET, MVC, C#, Visual Studio, CSS, HTML, Javascript, jQuery, Angular

Amit nyújtani tudunk

  • legmodernebb fejlesztő eszközök és technológiák megismerése
  • folyamatos szakmai fejlődés, tanulási lehetőség tapasztalt kollégák mellett
  • érdekes feladatok
  • kellemes munkakörnyezet, fiatal, dinamikus csapatban való részvétel
  • rugalmas munkaidő
  • versenyképes jövedelem és cafeteria juttatás
  • munkába járási támogatás

Pozitív tulajdonságok:

  • kreatív
  • önálló
  • precíz
  • lelkiismeretes
  • igényes
  • rugalmas
  • minőségre törekvő

    Munkába állás legkorábbi kezdete: megegyezés szerint
    Fizetés: megegyezés szerint
    Próbaidő hossza: 3 hónap

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Jászberény