Woodpecker Software Kft.
A Woodpecker Software Kft vállalatirányítási rendszerek (ERP) fejlesztésére szakosodott, 13 éve működő, dinamikusan fejlődő, nemzetközi terjeszkedés alatt álló, közel 50 főt foglalkoztató szoftverfejlesztő cég. Egyedi szoftverfejlesztési projektjeink a feladat felmérésétől az éles átadásig terjednek. Saját kompetens szakembereink kipróbált tematika szerint hajtják végre a felmérési, tervezési, fejlesztési, tesztelési, átadási feladatokat. A konkrét fejlesztési fázist minden esetben egy több fős programozói csapat végzi, akiknek a csapatvezető irányítja a munkáját. Ennek során a csapatvezetőknek folyamatosan egyeztetniük kell mind a projektvezetővel, mind a tervezői részleggel, valamint saját fejlesztői csapatukkal úgy, hogy a munka előrehaladását is segítik szakmai tanácsokkal, a részfeladatok ellenőrzésével, a további feladatok kiosztásával. Munkájuk támogatására keresünk:

Szoftverfejlesztési koordinátort,

aki segíti a fejlesztői csapatvezetőt:

  • a többirányú kapcsolattartásban, kommunikációban,
  • adminisztratív feladatok ellátásában,
  • a programozói igények, kérdések összegyűjtésében és értékelésében,
  • a programozói feladatok ellenőrzésében.

Téged várunk, ha úgy érzed, megfelelsz ezeknek a feltételeknek:

  • jó a kommunikációs és kapcsolatteremtési készséged;
  • pontos és precíz vagy, és szívesen végzel adminisztrációs munkákat is;
  • érdeklődsz az informatika iránt, esetleg van már szoftverfejlesztői tapasztalatod is;
  • érdekel az ügyviteli folyamatok világa;
  • legalább középfokú végzettséged van.

Előnyt jelent, ha

  • van PHP és MySQL programozói tapasztalatod, valamint szoftverfejlesztői végzettséged;
  • használtál már vállalatirányítási rendszereket, esetleg azok fejlesztésében is részt vettél;
  • dolgoztál már szoftverfejlesztő cégnél.

Amit kínálunk:

  • budai irodák frekventált helyen, szép környezetben;
  • magyarország egyik ismert, vállalatirányítási rendszereket fejlesztő cégénél dolgozhatsz;
  • értékteremtés: partnereink nevével találkozhatsz a mindennapokban, láthatod a munkád értelmét, eredményét;
  • változatos feladatok: a magyar és brit gazdasági élet számos ágazatában jelen vagyunk;
  • szakmai támogatás vezetőidtől, kollégáidtól;
  • új technológiák, módszerek, szoftverfejlesztési eszközök megismerése;
  • csapatmunka, jó közösség;
  • karrier lehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.