Megbízónk számára keresünk új munkatársat

Szoftveres beüzemelő

pozícióba.

Cégjellemzők:

Otthonosan mozog az IT világában és szívesen foglalkozna egy innovatív energia menedzsment szoftverrel?
Partnerünk az energia menedzsment rendszerek kivitelezése és az ipari automatizálás területén a piac meghatározó szereplője.
Ha Ön is szívesen hozzájárulna ahhoz, hogy a cégek optimálisabb energiagazdálkodás elérésével kevésbé szennyezzék a környezetet, akkor jelentkezzen és legyen ennek a szakértő csapatnak a tagja!

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • Energia menedzsment szoftver és terepi eszközök közötti kommunikáció tesztelése
  • Mérőműszerek és PLC-k kommunikációs paraméterezése
  • Mérőműszerek IO (input-output) listáinak felvétele
  • Grafikai felületek készítése
  • SQL programozási feladatok
  • Kisebb scriptek készítése (pl. VB-ben)

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Minimum 1-2 év villamosiparban vagy IT területen szerzett tapasztalat
  • Minimum középfokú villamos vagy informatikai végzettség
  • Szoftveres alapismeretek (pl. SQL, weblapkészítés, Office programok)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Angol alapszint (írás- szövegértés)

Előnyök:

  • Felsőfokú villamos vagy informatikai végzettség
  • Alapszintű automatikai ismeretek (PLC, terepi kommunikáció, villamos automatikai eszközök)
  • Photoshop ismeretek

Munkavégzés helye:

Győr

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, bejelentett bérezés
  • Bejárás támogatás
  • Előrelépési lehetőség
  • Továbbképzések
  • Fejlődési lehetőség
  • Külföldre utazási lehetőség
  • Szoftveres és hardveres ismeretek bővítésére való lehetőség
  • Fiatalos csapat
  • Stabil hátterű cég
  • Hosszútávú munkalehetőség

Egyéb információ:

  • A munkavégzés helye: Győr (ritkán ügyfeleknél személyes problémamegoldás)

Pozíció területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Tesztelő, Tesztmérnök
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető

Fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát magyar nyelven Takár Alexandra várja a "Jelentkezem" gombra kattintva.