BauApp Kft.
  • A BauApp egy dinamikusan növekvő magyar startup, mely építőipari cégeknek készít dobozos mobil megoldásokat. Célja, hogy digitalizálja a papíralapú munkafolyamatokat. Magyarország vezető építőipari cégei, mint a WHB, a KÉSZ Holding, a Futureal, a DVM Group, Metrodom már a BauApp-et használják.

  • Munkatársat keresünk

    Szoftver Tesztmérnök

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      • Tesztelési stratégia, tesztelési tervek, tesztesetek és tesztforgatókönyvek készítése
      • Az elvégzett tesztek kiértékelése, a felmerülő hibák bejelentése, javításának követése, az elvégzett hibajavítás visszatesztelése
      • Egyeztetés és aktív együttműködés a fejlesztői csapattal
      • Együttműködés a tesztelési folyamatok optimalizálásában

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Minimum 2 év szoftvertesztelésben szerzett tapasztalat
      • Tesztelési módszertanok és eszközök ismerete
      • Precizitás, rugalmasság, analitikus szemléletmód
      • Stressz- és monotonitás- tűrőképesség

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Tesztautomatizálásban szerzett tapasztalat
      • ISTQB vizsga
      • Középszintű angol nyelvtudás

    Amit kínálunk:

      • Kiemelkedő lehetőség egy vezető magyar termék nemzetközi sikerre vitelében
      • Izgalmas projekteken vehetsz részt, sokféle tapasztalatot szerezhetsz
      • Szuper dinamikus és tehetséges csapat
      • Rendszeres belső képzések
      • Versenyképes fizetés
      • Rugalmas munkaidő, nem jellemző a túlóra sem
      • Egy munkahely, ahol igazán hatással lehetsz több ezer ember mindennapi munkájára
      • Rendszeres csapatépítés, csocsó asztal

    Állás, munka területe(i):

    • IT programozás, Fejlesztés
    • Tesztelő, Tesztmérnök
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Alapfok/társalgási szint

    Munkavégzés helye:

    3529 Miskolc, Lévay József utca 2.

    Önéletrajz