Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A Trendency Generation egy lehetőség Neked arra, hogy karrieredet egy olyan cég keretein belül kezdd el vagy folytasd, ahol egyéni céljaidat és elvárásaidat is igyekeznek szem előtt tartani. Mivel tudjuk, hogy a Te fejlődésed és sikered egyben a miénk is! Mi nem nindzsákat, jediket, gurukat keresünk, hanem embereket, akik tudják mit akarnak és ezért tenni is hajlandóak partnerségben egy céggel.

A Trendency csapatának tagjaként változatos projektekben veszünk részt: a hagyományos CMS, webshop, microsite, okostelefon alkalmazások fejlesztése mellett, startupok termékfejlesztéseiben és egyéb nemzetközi és hazai backend és frontend projektek szokták napjainkat kitölteni. Ezen projektek igényes megvalósításához keresünk szoftver tesztelőket.

Szoftver tesztelő

Feladatok:

  • Tesztelési stratégia kialakításban való részvétel
  • Tesztfolyamatok megtervezésében való részvétel
  • Hibák felderítése, dokumentálása
  • Hibajavítás nyomon követése, együttműködés a fejlesztőkkel
  • Részvétel a tesztelői tudásbázis építésében
  • Funkció lista kidolgozása
  • Funkcionális tesztelés meghatározott környezetben
  • E2E tesztesetek futtatása meghatározott környezetben

Előnyt jelent:

  • Agilis és proaktív hozzáállás
  • Szakmai angol nyelvtudás
  • Rugalmas hozzáállás
  • Minőségorientált szemlélet
  • ISTQB vizsga
  • Programozási alapismeretek
  • Automatizált tesztelési ismeretek (Selenium)
  • JIRA projekt irányítási rendszer ismerete
  • Min. 1 év manuális tesztelői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fiatalos csapat
  • Szakmai fejlődés, mert nyitottak vagyunk új technológiákra, segítjük és komolyan vesszük az egyéni fejlődést
  • Belépésedkor közösen elkészítjük a képzési tervedet! Ennek alapját a meglévő vagy körvonalazódó szakmai céljaid és az aktuális feladataidból, projektjeidből fakadó elvárások alkotják.
  • A szakmai célokon túl, azt megtámogatva, a személyes célokat is beépítjük a tervezéskor. (pl: külföldön szeretnél pár éven belül élni? Munkára-családra fordított idő harmóniáját szeretnéd megteremteni? Tanulmányaidat szeretnéd időben-tartalomban összekapcsolni a napi munkáiddal? stb. )
  • Kollégáink aktív tanulmányait/szakmai fejlődését, eredményeit időszakonként közösen áttekintjük – értékeljük azokat és megtervezzük a következő lépést, időszakot.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Tesztelő, Tesztmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

A Jelentkezem gombra kattintva várjuk a fényképes önéletrajzokat.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Szoftver tesztelő
  • Rövid pozíció név: Szoftvertesztelő
  • Hirdető cég: TRENDENCY ONLINE Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Tesztelési stratégia kialakításban való részvétel Tesztfolyamatok megtervezésében való részvétel Hibák felderítése, dokumentálása Hibajavítás nyomon követése, együttműködés a fejlesztőkkel Részvétel a tesztelői tudásbázis építésében Funkció lista kidolgozása Funkcionális tesztelés meghatározott környezetben E2E tesztesetek futtatása meghatározott környezetben
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-04-19
  • Lejárati dátum: 2018-05-03
Állás, munka még: TRENDENCY ONLINE Zrt.>