Változatos projektekre válaszolunk rugalmas megoldásokkal. A Qualysoft széles körű szolgáltatást nyújt egészen az interfész megoldásoktól az online payment rendszereken át a távközlési megoldásokig, bármilyen területen. Ügyfeleink kölcsönözhetnek csapatot – de akár egyéni szakembereket - házon belülre is, de magas szintű szolgáltatást adunk a Qualysoft telephelyén is. A Qualysoft csapataiban változatos projektekre, folyamatos tanulási lehetőséget biztosítva keresünk új kollegákat. Közös célunk az őszinteség, a fejlődés és a stabil háttér biztosítása, miközben a legújabb technológiákat ismerhetitek meg. Itt egy jó hangulatú, szakmailag felkészült csapat vár rád! Várjuk jelentkezésed az alábbi pozícióra!

A Qualysoft csapata

Szoftver Tesztautomatizáló Mérnök

kollégát keres!

    Partnerünk a vasúti jármű rendszerek fék- és fedélzeti rendszereinek egyik vezető gyártója, ami világszerte 25 országban képviselteti magát. Legmodernebb és előremutató technológiákkal dolgozhatsz, olyan termékeken, melyek meghatározzák az elkövetkezendő 50 év közlekedését.

    A fékvezérlő berendezések biztonságos működését biztosító egyik legfontosabb munkakört végzők a szoftvertesztelők. Ők azok, akik miatt a vasúti szerelvények biztosan minden esetben megállnak, mikor arra szükség van. Ők azok, akik miatt biztonságosan utazhatunk nap, mint nap – akár a világ leggyorsabb szerelvényein is. Ha a hibakeresés a Te asztalod, akkor jelentkezz hozzánk!

Az alábbi feladatokra számíthatsz:

  • Webes és desktop felhasználói felület tesztelésének automatizálása
  • Teszt projektek tervezésében való részvétel
  • Termékspecifikációk alapján új tesztesetek tervezése és automatizálása
  • Webes felhasználói felület tesztelésének automatizálása
  • Beágyazott rendszerek tesztelésében szerzett tapasztalat
  • Tesztkörnyezetek fejlesztésében való részvétel
  • Teszt projektek tervezésében való aktív részvétel
  • Alrendszerek integrálása szimulált, illetve valós környezetben
  • Tesztek végrehajtása, szoftverhibák detektálása, kiértékelése, dokumentálása
  • Projekt státuszriportálása a nemzetközi projektcsapat felé
  • Folyamatos tanulás, fejlődés, ezáltal a folyamatok és módszerek fejlesztése

Szükséges technológiai kompetenciák, amit keresünk benned:

  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • Minimum 5 év szoftver tesztelői tapasztalat
  • Minimum 3 év GUI tesztautomatizálásban szerzett tapasztalat
  • Önálló, lendületes munkavégzésre való képesség
  • Párhuzamos munkavégzés, terhelhetőség
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Tesztmódszerek alapos ismerete
  • Teszt menedzsment eszközök használatában szerzett tapasztalat

A munkavégzés során előnyt jelent:

  • ISTQB CTAL TM/TA/TTA tanúsítvány
  • TestComplete tesztautomatizáló szoftver ismerete
  • Szkriptnyelvek ismerete
  • Linux felhasználói szintű ismeret
  • Hardver tesztelői tapasztalat
  • Járműipari rendszerek fejlesztésével, tesztelésével kapcsolatos tapasztalat
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Modern irodai környezet, rekreációs szoba, sportolási lehetőségek
  • Rugalmas munkaidő
  • Nemzetközi projektek
  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Tesztelő, Tesztmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, XXIII. kerület

Amennyiben érdekesnek találod a lehetőséget, küldd el önéletrajzodat!
Fendrik Márió