Szoftver tanácsadó

Flexi Medical Hungary Zrt.

1027 Budapest, Tölgyfa utca 28.

Bővülő csapatunkba

munkatársat keresünk.

Magyarország egyik vezető orvos-egészségügyi szoftver szolgáltatójának fiatalos csapatába keresünk Téged!

A Flexi Medical Hungary Zrt. lassan 10 éve kezdte meg működését, amely idő alatt töretlen, startup-okat is zavarba ejtő fejlődésen ment keresztül. Mindezt számos díjat, oklevelet és minősítést jelent, amelyek irodánk falát díszítik.

Mit jelent ez?

Jelenleg a piacnak csaknem 30%-át fedjük le, ide értve magán ellátókat, NEAK szolgáltatókat, de a többi között magát a Semmelweis Egyetemet is. Működésünk utolsó öt évében évente dupláztuk valamelyik mutatónkat: szerződés számot/árbevételt/felhasználó számot.

Az elmúlt években kialakult, hogy mi jelentjük a piacon az innovációt, számos praktikát, működési modellt és technológiát is mi vezettünk be elsőként. Törekszünk a szektor edukációján keresztül a legmodernebb eszközök alkalmazására.

Mi a koncepciónk?

Sarkosak vagyunk, de nem kockák! Szeretjük a németes precizitást, de ember-, és főleg kuncsaft központúak vagyunk. Szlogenünk: “Több mint fogászati szoftver” teljességgel igaz termékünkre, hiszen jóval kiforrottabb, szélesebbkörű terméktámogatást adunk, kiemelt oktatási partnere vagyunk az EESZT-nek, számos gazdasági területtel foglalkozunk és nem áll tőlünk távol az egészségügyi szakjog sem. A legfontosabb mégis az, hogy mindezekkel hatékonyan, érthetően segítsük partnereinket!

Hová jársz be dolgozni?

Irodában, csapatban dolgozunk és ez fontos nekünk. Ennek ellenére több, mint fél évig home office-ból láttuk el a munkánkat, ami sem a munka minőségére nem volt kihatással, sem partnereink nem észlelték. Büszkék is vagyunk rá! Ugyanakkor erős nálunk a csapatszellem és a csoportmunka, így nagy örömmel tértünk vissza a székhelyre is.

Kollégáink mind értéket képviselnek, jó és hasznos együtt dolgoznunk, nagyban növeli a lehetőségeinket. Segíts te is elérni közös céljainkat, biztosítsuk együtt ezer rendelő leghatékonyabb működését!

Főbb feladatok, munkák:

  • Segíted a partnereinket a napi adminisztratív működésükben,
  • Teszed ezt személyesen, emailben és telefonon is,
  • Meg kell értsd a kérdezőt és meg kell old a szoftver használatával kapcsolatos problémát,
  • Mindezt úgy, hogy a közben szükséges jogszabályi- és egyéb kötelmek ismeretével kisegíted őt, segítesz neki csökkenteni a kockázatát, növelni a hatékonyságát.

Mit adunk ehhez?

  • Segítünk megtanulni hogyan működik ez a piac,
  • Képzésekre íratunk be, hogy minél profibb praxismenedzser legyél, jobban kommunikálj,
  • Megtanítjuk, hogy hogyan működik a szoftverünk, melyik csomag miben tér el a másiktól,
  • Belátást nyersz a fogászati turizmus működésébe,
  • Garantáljuk, hogy nincs túlóra, vagy, ha mégis ilyenre adod a fejed, akkor megfizetjük!

Az álláshoz tartozó elvárások:

Miket várunk tőled?

  • Nyitottságot, befogadó képességet az új dolgok iránt,
  • Jó kommunikációs képességet, türelmet, megértést,
  • Kreativitást, konstruktivitást, pontosságot,
  • Jól kell tudnod használni a számítógépet: Excel-t, Word-öt, kell tudnod prezentálni, ehhez előkészülni, kutató munkát végezni,
  • Igényes vagy magadra és környezetedre.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Előnyt jelenthet számodra, ha:

  • Szeretsz beszélni angolul vagy németül,
  • Még nagyobb előny, ha tudsz románul,
  • Dolgoztál már egészségügyi intézményben, főleg, ha fogorvosi rendelőben,
  • Jártas vagy alapvető pénzügyi dolgokban, számla készítésében és az ehhez kapcsolódó tudásban,
  • Van felsőfokú végzettséged,
  • Rendelkezel irányítási kompetenciákkal és tapasztalattal,
  • Vezettél már kisebb csapatot, cégen belüli projekteket,
  • B kategóriás jogosítványod,
  • Rendelkezel Covid19 elleni védőoltással.

Amit kínálunk:

  • Kiszámíthatóságot, stabilitást,
  • Proaktív és kreatív csapatot,
  • Fejlődési lehetőséget,
  • Igényes munkakörnyezetet,
  • Támogató vezetői hozzáállást,
  • Magán egészségügyi biztosítást,
  • Kedvezményes fogászati ellátást,
  • Rangidős kollégáink résztulajdont kapnak a Zrt-ből, az azzal járó osztalékkal.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Egészségpénztár

Ha szimpatikus számodra, amit olvastál, akkor kérlek a Jelentkezem gomb megnyomása után küld el nekünk fényképes önéletrajzodat.