Research Institute Hungary Kft.

Több éves szakmai tapasztalattal rendelkezel?

Érdekel a kutatás fejlesztés?

Nem tudod valóra váltani az álmaid?

Hozz egy jó döntést! – jelentkezz!

VÁLTOZTASD MEG A DIGITÁLIS VILÁGOT VELÜNK!

SZOFTVER PROJEKT MENEDZSER

Helyszín: Budapest, Magyarország

A DCi egy nemzetközi technológiai vállalat, amelynek középpontjában az autóipar digitalizálása áll. Korszakalkotó fejlesztéseink révén a járműveket digitálisan mérhetőkké tettük(3D, 360 fok) és az így nyert adatok mára már ügyfeleink számára is széles körűen elérhetőek. Az ggy nyert hatalmas adatmennyiség feldolgozásához számos felhőalapú szolgáltatást, vagy pld gépi tanulást használunk, emellett globálisan fejlesztünk és működtetünk vizsgálati robotokat. Igazi úttörők vagyunk az autóiparban, akik tudást és energiát nem sajnálva hamarosan újra tervezikés digitalizálják a világ használtautó piacát.

KÉSZEN ÁLLSZ?

Hirdetés szövege:

    Feladatok:

    Szoftveres projektmenedzserként a feladatod lesz a szakértőink (például üzleti elemzők és témavezetők) üzleti igényei alapján olyan funkcionális informatikai specifikációkat kidolgozása amelyek alapját fogják képezni fejlesztőink hazai és külföldi munkájának. Te fogsz felelni a termék elmaradásáért, és a határidők betartatásáért. A funkcionalitás fejlesztéséhez különböző tartományokra vonatkozó tapasztalatokra lesz szükséged! A következő kihívások várnak majd rád:

    • Milyen legyen az alkalmazások architektúrája (összetevők, modulok, mikroszolgáltatók stb.)?
    • Milyen funkciókat kell saját rendszereidben megvalósítani, és melyek a 3rd party rendszerekhez tartoznak?
    •Mennyire komplexek és időigényesek a fejlesztők által bevezetett különböző lehetőségek, és mi lehet alternatív megoldás?
    • Milyen bonyolultak és időigényesek a tesztelés, telepítés, telepítés, üzemeltetés és támogatással kapcsolatos implementációk, és azok bővíthetőek-e a jövőben?
    • A funkciókat statikusan, dinamikusan vagy általánosan kell-e végrehajtani?
    • Hogyan működik a felhasználó, mit vár el, és hogyan tesszük mindezt lehetővé számára? Hogyan kerüljük el a működési hibákat?

    • Milyen tervezési mintákat, eljárásokat és módszereket kell alkalmazni (feldolgozási formák, perzisztencia stb.)?

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Műszaki vagy hasonló területű szakirányú végzettség
    • Több éves szakmai tapasztalat a specifikus szoftver megoldások terén

    • Fejlesztési csapatok koordinációja
    • Strukturált és analitikus gondolkodásmód
    • Új megoldások rugalmas kezelése
    • Haladó szintű, teljesen kommunikációképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

    Hosszútávú, stabil karrier egy ultra-modern nemzetközi vállalatnál
    • Magas bér, amely követi a szakmai fejlődést
    • High-Tech munkakörnyezet és eszközök
    • Jó vállalati légkör
    • Barátságos és célorientált, motivált kollégák
    • Rugalmas munkaidő a budapesti laborunkban
    • Irányított indukciós és továbbképzési ajánlatok
    • Foci asztal a szünetekre és rendszeres rendezvényekre

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1117, BUDAPEST BUDAFOKI út 60..

Fényképes szakmai önéletrajz