KNORR-BREMSE Hungária Kft.
A jövő biztonsága – biztos jövő! A Knorr-Bremse Rail Systems Budapest hazánkban és a világon is vezető szerepet tölt be a vasúti fékrendszerek területén. A mi fékünket használja a körúti villamos és a csúcstechnológiás japán Shinkansen nagysebességű vasút is. Kiemelkedünk a magyarországi gépipari vállalatok közül azzal, hogy nálunk a teljes gyártási folyamat megtalálható, a fejlesztéstől a szoftveres vezérlésen át a megvalósításig. Ehhez lelkes és fejlődni vágyó munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Szoftver minőségbiztosítási mérnök

Feladatok:

  • A szoftver fejlesztés minőségirányítási rendszerének kialakítása, fejlesztése, oktatása
  • Részvétel külső, belső auditokon, közreműködés a helyesbítő és megelőző tevékenységek meghatározásában és visszaellenőrzésében
  • A vonatkozó szabványok, modellek (pl. EN50128, CMMI) és jogszabályok alkalmazása és betartatása
  • A szoftverfejlesztési folyamat mérőszámainak kidolgozása, monitorozása és riportálása
  • Minőségtechnikák alkalmazása (pl. FMEA, 8D, 5Why) a szoftver fejlesztés során
  • A szoftver fejlesztési osztály képviselete minőségbiztosítási kérdésekben vállalaton és cégcsoporton belül

Elvárások:

  • Villamos-, informatikus mérnök, programozó- vagy programtervező matematikus végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • ISO 9001, CMMI ismerete
  • Min. 3 éves szoftverfejlesztési/tesztelési vagy szoftver-minőségbiztosítási tapasztalat

Előny:

  • Minőségbiztosítási mérnök végzettség
  • IEC61508 vagy EN50128 vagy ISO26262 szabványok ismerete
  • Német nyelv ismerete

Amit ajánlunk:

  • Kiemelkedő fizetés
  • Cafeteria, 13. havi fizetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Folyamatosan fejlődő és bővülő vállalat
  • Nemzetközi és modern munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Tesztelő, Tesztmérnök
  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1238 Helsinki út 105.

Jelentkezzen még ma! Regisztráljon pár lépésben megújult karrierportálunkon, töltse fel önéletrajzát és adja le jelentkezését! Kérjük, kattintson a jelentkezés gombra.