A Medicover Közép-Kelet-Európa és Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatója és biztosítója.

Saját ügyviteli szoftverünk 20+ fős fejlesztői csapatát bővítjük ezért

Szegedi központunkba új kollégákat keresünk, a következő pozícióba:

Szoftver fejlesztő

Feladatok:

  • Meglévő többrétegű alkalmazások továbbfejlesztése,
  • Egyedi megoldások tervezése,
  • Dokumentációk készítése,
  • Unit tesztek írása,
  • Hibakeresés, hibajavítás, tesztelés,
  • Fejlesztéshez kapcsolódó adatbázis módosítások végrehajtása.

Előny:

  • WPF, WCF, Entity framework ismerete,
  • Adatmodellezési tapasztalat,
  • Feladat kezelő rendszer használata (TFS, JIRA stb.),
  • Git és CI/CD technológiákban szerzett tapasztalat,
  • Cloud technológiák (Azure),
  • DevExpress ismeret,
  • ASP.NET MVC technológia ismerete,
  • .Net Core tapasztalat,
  • S.O.L.I.D elvek ismerete,
  • Középszintű angol nyelvtudás,

Elvárások:

  • Min. 2-5 év C#/C++/Java programozási tapasztalat,
  • .Net 4.5+ keretrendszer ismerete,
  • Agilis módszertanok ismerete,
  • Relációs adatbázisok ismerete (MSSQL),
  • Logikus gondolkodás, rendszerszemlélet.

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely,
  • Hosszú távú munkaviszony Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatójánál,
  • Egészségmegőrzési program.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Szeged

Jelentkezni magyar nyelvű, fényképes önéletrajz beküldésével lehet. Tárgyként tüntesse fel a “Fejlesztő” pozíciót.

Az álláshirdetésre való jelentkezésével és azzal, hogy önéletrajzát továbbítja a Medicovernek, Ön hozzájárul a megadott személyes adatainak Medicover általi kezeléséhez. A Medicover részletes adatkezelési tájékoztatóját a honlapunkon érheti el.