A többszáz, illetve több ezer tonnás vasúti szerelvények esetében könnyen belátható, hogy milyen fontos az, hogy a megtervezett fékúton megálljon a szerelvény. Ehhez olyan fékvezérlő berendezéseket kell fejleszteni, amik minden körülmény mellet garantálják a megfelelő működést. Ezekhez a fejlesztésekhez járulnak hozzá tesztelőink a vonatkozó vasúti szabványokat és a legmodernebb tesztelői paradigmákat felhasználva.

Szoftver fejlesztő (.Net/C#)

A Knorr-Bremse Rail Systems Budapest 100 fős fejlesztői részlegébe, nemzetközi környezetbe lelkes és fejlődni vágyó munkatársakat keresünk Szoftver fejlesztő (.Net/C#) pozícióba:

Főbb feladatok:

  • A fékvezérlő szoftverek fejlesztését és konfigurálását segítő tesztrendszerek fejlesztése
  • Részvétel innovatív fejlesztésekben, nemzetközi projektben
  • Intenzív nemzetközi csapatmunka; napi kapcsolat külföldi munkatársakkal
  • Fejlesztéshez kapcsolódó dokumentációk készítése és karbantartása
  • Terméktámogatás
  • A folyamatok fejlesztésében való részvétel

Munkakör betöltésének feltételei:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • C# programozási nyelven szerzett minimum 2 év tapasztalat
  • .NET Framework ismerete
  • Angol nyelvtudás
  • Strukturált gondolkodás
  • Erős absztrakciós készség
  • Kommunikációs készség, csapatmunka, utazási kedv

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Minimum 2 év Labview fejlesztési tapasztalat
  • Jira, Svn, Enterprise Architect gyakorlat
  • Tesztelési módszerek ismerete
  • Német nyelvtudás

Amit ajánlunk:

  • Rugalmas munkaidő
  • Nemzetközi projektek
  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1238 Helsinki út 105.

  • Jelentkezzen még ma! Regisztráljon pár lépésben megújult karrierportálunkon, töltse fel önéletrajzát és adja le jelentkezését! Kérjük, kattintson a jelentkezés gombra.