A német tulajdonú, családi vállalkozásként működő MSK Hungary nemzetközi szinten a csomagolási technológia és a robotika egyik piacvezetője. A folyamatos innovációnak, átfogó vevőszolgálatunknak és ütőképes csapatunknak köszönhetően vezető pozíciót értünk el az ipari csomagolási és a logisztikai rendszerek területén.

MAGYARORSZÁG (NYÍRBÁTOR) GYÁREGYSÉGÜNK SZÁMÁRA ÖNT KERESSÜK AZ ALÁBBI POZÍCIÓBA

Szoftver BackEnd fejlesztő

A foglalkoztatás típusa: teljes munkaidő

Szerződés típusa: határozatlan

Utazás: alkalmanként

Az Ön feladatai:

  • A Human-Machine Interfészünk (HMI) Backend fejlesztése és standardizálása
  • A fő programozási keretrendszer a .NET + C#
  • Munkája a projekt fejlesztése, tesztelése és üzembe helyezése
  • Segítségnyújtás, kapcsolattartás vevőinkkel.

Az Ön képesítése:

  • Felsőfokú végzettség IT szakirányon vagy hasonló képesítés
  • Objektum-orientált programozási ismeretek
  • Magabiztos C#, SQL ismeretek
  • HTML, CSS, React ismere előny
  • UML ismerete előny
  • Hajlandó egy nemzetközi csapat tagjaként projektmunkákon dolgozni
  • Angol nyelvtudás

Amit ajánlunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség egy erős és jövő orientált családi vállalatnál
  • Innovatív, nemzetközi környezet csúcsminőségű gépekkel és munkaeszközökkel
  • Szerteágazó feladatok és fejlődési lehetőség, kiemelkedő bérezés, cafeteria juttatások (egészséges étkezés, sport, pihenés) utazási támogatással kiegészítve
  • Személyre szabott nemzetközi karrier építésének lehetősége, továbbképzés támogatása
  • Gyakorlatban is működő vállalati kultúra: tiszteletteljes bánásmód, átlátható elvárások, fiatalos környezet, a tapasztalat megbecsülése

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

MSK tér 1, 4300 Nyírbátor

Kezdje a jövőjét az MSK-val.

Örömmel fogadjuk online-pályázatát (kérjük adja meg a bérigényét és a munkába állás lehetséges kezdő időpontját is).