Tolna Megyei Büntetés-Végrehajtási Intézet
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Szociális segédelőadó

Főbb feladatok, munkák:

    Fogvatartottakkal való közvetlen kapcsolattartás, ügyintézés, adminisztráció, különböző fogvatartotti nyilvántartások vezetése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Középfokú végzettség, egészségi alkalmasság, bűntetlen előélet.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    RzsNeo, Főnix rendszerek ismerete, stressztűrő képesség, kommunikációs, és probléma megoldó készség

Amit kínálunk:

    Határozott idejű rendvédelmi alkalmazotti jogviszony

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Közigazgatás
  • Közalkalmazott
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

7100 Szekszárd, Béla király tér 4.

Egyéb juttatások:

cafeteria

Önéletrajz, érettségi bizonyítvány másolat