• Cégünk hosszú évek óta foglalkozik idősek házi segítségnyújtásával, házi gondozásával. Cégünk személyes küldetésének tekinti: az idős és beteg emberek életminőségének javítását, mindennapi problémáik orvoslását, a hozzátartozók terheinek csökkentését, a szakképzett magyar gondozók és ápolók itthon tartását.

  • Bővülő csapatunkba

    Szociális gondozó

    munkatársat keresünk.

      Dinamikusan növekvő csapatunk folyamatosan keres idősek házi gondozásához teljes- és részmunkaidős, valamint Egyéni Vállalkozó szociális gondozókat Budapest egész területére. Nyugdíjas munkavállalók jelentkezését is várjuk!

    Munkaköri leírás:

    • Gondozási csapat tagjaként a közvetlen vezetője irányításával a gondozási folyamat lépéseinek megfelelően részt vesz a gondozottak ellátásában.
    • Gondozási tevékenységgel kapcsolatos dokumentációt vezet.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Általános és/vagy középfokú végzettség,
    • Szakirányú végzettség,
    • Általános teljes hatósági erkölcsi bizonyítvány,
    • Érvényes egészségügyi alkalmassági kiskönyv.
    • Terhelhetőség, őszinteség, empátia, rugalmasság, pontosság, állandóság, precíz munkavégzés.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Házi gondozásban, intézményi gondozásban és/vagy ápolásban, illetve kórházi ápolásban szerzett munkatapasztalat.

    Amit kínálunk:

    • Hosszútávú munka és versenyképes jövedelem

    Egyéb információ:

      A gondozási terv alapján gondozási tevékenységet végez. Cégünk nem bentlakásos intézmény! Nem vagyunk munkaközvetítő cég!

    Állás, munka területe(i):

    • Egészségügy, Gyógyszeripar
    • Szociális munkás
    • Szakmunka
    • Ápoló, Egészségügyi szakmunka
    • Teljes munkaidő
    • Vállalkozói, szerződéses
    • Önkéntes munka

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, szakmai tréningek

    Fényképes CV önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.

    Új adatkezelési rendelkezések!

    Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.