Cégünk hosszú évek óta foglalkozik idősek házi segítségnyújtásával, házi gondozásával. Cégünk személyes küldetésének tekinti: az idős és beteg emberek életminőségének javítását, mindennapi problémáik orvoslását, a hozzátartozók terheinek csökkentését, a szakképzett magyar gondozók és ápolók itthon tartását.

Szociális gondozó

    Dinamikusan növekvő csapatunk folyamatosan keres idősek házi gondozásához teljes- és részmunkaidős, valamint Egyéni Vállalkozó szociális gondozókat Budapest egész területére. Nyugdíjas munkavállalók jelentkezését is várjuk!

Munkaköri leírás:

  • Gondozási csapat tagjaként a közvetlen vezetője irányításával a gondozási folyamat lépéseinek megfelelően részt vesz a gondozottak ellátásában.
  • Gondozási tevékenységgel kapcsolatos dokumentációt vezet.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Általános és/vagy középfokú végzettség,
  • Szakirányú végzettség,
  • Általános teljes hatósági erkölcsi bizonyítvány,
  • Érvényes egészségügyi alkalmassági kiskönyv.
  • Terhelhetőség, őszinteség, empátia, rugalmasság, pontosság, állandóság, precíz munkavégzés.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Házi gondozásban, intézményi gondozásban és/vagy ápolásban, illetve kórházi ápolásban szerzett munkatapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munka és versenyképes jövedelem

Egyéb információ:

    A gondozási terv alapján gondozási tevékenységet végez. Cégünk nem bentlakásos intézmény! Nem vagyunk munkaközvetítő cég!

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Szociális munkás
  • Szakmunka
  • Ápoló, Egészségügyi szakmunka
  • Teljes munkaidő
  • Vállalkozói, szerződéses
  • Önkéntes munka

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, szakmai tréningek

Fényképes CV önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.