BUDAPEST FŐVÁROS II. KERÜLETI ÖNKORMÁNYZAT I. SZÁMÚ GONDOZÁSI KÖZPONT
  • Budapest Főváros II. kerületi Önkormányzat I. sz: Gondozási Központ

  • Szociális gondozó-ápoló

    Feladatok:

      Szociális gondozó-ápolót keresünk 10 férőhelyes gondozóházunkba, folyamatos munkarendben, gondozási és alapápolási feladatok ellátására.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Szakirányú végzettség, nagyfokú empátia, önálló munkavégzésre való alkalmasság.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Idősellátásban vagy egészségügyben szerzett tapasztalat.

    Amit kínálunk:

      A kötelező bérezésen és pótlékokon felüli munkáltatói pótlék, pénzben megváltott természetbeni juttatás, BKK bérlet, munkaruha pénz, jutalom, családias hangulat.

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Ápoló, Egészségügyi szakmunka
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1027 Budapest, Bem József tér 2.