Danubius Zrt.
Csatlakozz hozzánk

Szobatakarító

pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

    • Napi és utazó szobák takarítása
    • Szobai bekészítések elhelyezése
    • A szállodai szobák rendjének, tisztaságának biztosítása
    • A szálloda szobáinak előkészítése
    • Szobák takarítása-bútorok tisztán tartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Pontos, megbízható
    • Önállóan tud dolgozni
    • Megbízható, munkájára igényes
    • Minimum alapfokú iskolai végzettséggel rendelkezik
    • Hozzáállása vendégcentrikus

Amit kínálunk:

    • Stabil, megbízható és gondoskodó munkahelyet.
    • Ünnepi, közösségi rendezvényeket (Mikulás, karácsony) és egész évben izgalmas vállalati programokat (pl. Sportnapok).
    • Az öngondoskodás segítését cafetéria rendszer formájában.
    • Ingyenes főétkezést és nagyon kedvezményes személyzeti büfét.
    • Fejlődési és továbbképzési lehetőségeket, tréningeket és az önképzés támogatását.
    • Munkatársi kedvezményeket a Danubius szállodákban.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Takarítás, Tisztítás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1113 Budapest, Tas vezér utca 3.

Egyéb juttatások:

cafeteria

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatold fényképes szakmai önéletrajzodat!