CARLTON HOTEL KFT
  • Az egyedi fekvésű, négy csillagos szállodánk a Halászbástya tövében, Budapest szívében, néhány lépésre a Lánchídtól található.
  • Csöndességével, modern felszereltségével, valamint családias hangulatával egyaránt vonzó az üzletemberek és a turisták számára.
  • Bővülő csapatunkba

    Szobalány / szobaasszony

    munkatársat keresünk.

    Feladatok:

      Budai 4 csillagos szálloda azonnali kezdési lehetőséggel megbízható, szorgalmas szobalányt, szobaasszonyt keres .

      Amit kínálunk:

      • Kellemes környezetben történő munkavégzés, korrekt feltételek szerint, egy megbízható vállalatnál.

      • Alapbér - kiegészítve mozgóbérrel ,cafeteria , egyéb juttatások.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Gondos, precíz munkavégzés,

      • Vendég- és minőségközpontú gondolkodás,

      • Udvarias magatartás,

      • Rend és tisztaságszeretet,

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Egyéb szakmunka
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1011 Budapest, Apor Péter utca 3.